Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

kakvi jadnici!u kakvom svetu mi zivimo i ko je sebi uzeo za pravo da nas ismejava....kobila koja ne zna ni gde se evropa nalaziSTRASNO!!!

Стварно страшно а и јадници, кад се не би дотакли етничког чишћења цркли би!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, nema smisla zaista - zamisli da jedes obraze blentavih voditelja... :buehehe:

Ja već odavno ne jedem trulo meso smrdljivih životinja. Ja po nacionalnosti nisam Srbin, ali dabogda joj majka pišala po grobu. Izvinite, jel? e, pa not good enough... Pravac na biro za zapošljavanje... :icon_u_cosak:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vidim moje osetljive balkanske duse se povredile. Koga briga sta nebitna voditeljka ima da kaze. Ona predstavlja nikoga, osim sebe a kada bi joj dali geografsku kartu pokazala bi Cehoslovacku. Oni mesaju Cehoslovacku i Jugoslaviju, jer je dugacko ime, pa im je to slicno. Treba razumeti, mnogo je to slova da se zapamti za malo pameti u glavi. Glavni svetski kriminalac daje ocene o moralu? Ubijanje i silovanje po Latinskoj Americi, Aziji i Iraku? Deca koja idu u rat da bi mogla da plate za skolu? Hiljade ljudi u njihovoj zemlji osiromaseno i ostavljeno da umru jer nemaju cime da plate doktora? Da ne nabrajam dalje. Who the fuck gives the shit.Ono sto je prica i na cemu je trebalo da ostane je da mucena pevacica nije bila u stanju da odradi ono za sta su naplatili ljudima $ 50 po karti, da nije mogla da stoji na nogama od droge, i da se nije nasla ni jedna dobra dusa u njenom tour managementu da je spreci da napravi onakvu budalu od sebe. To je prica i to je ono o cemu je trebalo komentarisati. Ljudi koji su dosli da je cuju su platili za nesto sto nisu dobili, i izvizdali su je kao bilo gde u svetu sto bi se desilo. Postenije mnogo bi bilo da su odkazali koncert. Cuo sam da je Mobi spasao stvar, pa ljudi nisu bili previse besni.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vidim moje osetljive balkanske duse se povredile. ...

Ma nisu duše povređene, nego se proseravamo, kao fol, "malo nas je, tebra, al' mnogo smo jaki!" :buehehe:A što se dešavanja na koncertu tiče, ja već rekoh svoje... http://www.diyaudio.rs/topic/113-zanimljivi-smesni-na-you-tube/page__view__findpost__p__84066
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma nastup Amy je to, njen peroformans, ne moze onda drugacije. Ko hoce da je slusa kako peva, neka kupi CD. Uzivo je "junkie" i tako je i nastupila.A onaj talk-show sam ja doziveo kao zajebanciju. Na pamet mi nije palo da se vredjam jer znam da im nije to bio cilj. Njima je cak interesantno to sto pojma nemaju ko smo, gde smo i kakvi smo, pa ne samo mi nego veci deo Evrope, a i sire. Oni u vr' glave znaju gde je Britanija... a sad razmislite koliko smo mi jadniji od Britanije pa ce vam mozda i biti jasno zasto smo nebitni. To je komedija na njihov nacin, njima se svidja, nama verovatno ne, ali da se vredjam? Pff... 100 puta me vise vredja kad vidim Karleusu na TV-u, u bilo kom kontekstu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...