Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

Kako izbušiti četvrtastu rupu?

Mali offtopic.Moj deda rođak ceo život proizvodio kojekakve specifične alata na trulom zapadu, pride iz hobija obrađuje drvo. Napravio je ovako nešto za četvrtaste rupe u drvetu za svoje potrebe:

post-53-0-33951600-1329668905_thumb.jpg

post-53-0-05017200-1329668907_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

I ja tako smatram :acute:

Obrisao sam. Nisam pazio na času...Evo nečeg drugog Moj (pokojni) otac bi (verujem) voleo ovo da vidi. Pisao je o ovome i izučavao (koliko je to tada bilo moguće) a sada može i da se vidi sve ono o čemu mi je pričao pokazivao (daleko oskudnije) slike...Samo taj „tornado“ koji vidimo je veličine zemlje. 'Ladan k'o led (15E3 u odnosu na 2E6 stepeni)... Kako smo mi mali... ;)http://video.foxnews.com/v/1458377781001/
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zvanični spot URS za predizbornu kampanjuMuzika: OrfejTekst: Mlađan DinkićOsetite transfer blama kroz monitor :buehehe:

svi daltonisti, rok gitaristi, svi narkomani, domaci i strani, penzioneri, saboteri, cirkuzanti, prevaranti, djeca i vojnici, teski bolesnici, mladi nirvanisti, egzibicionisti, profesori i grobari, striptizete i mornari, psihopati, kondukteri, nasi slavni fudbaleri SVI NA OVU STRANU, svi na ovu stranu svi i ti i ti i ti, ajmo curice, ajmo decaci, studenti, djaci, milicajci... :bad: :bad: :bad: :bad:no aj dont wona bi parapledzik!!

http://www.youtube.com/watch?v=rNOhah2N7KU&feature=related

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...