Jump to content

Preporučeni Komentari

Napisano (izmenjeno)

Ja koristim 2+2 žice do zvučnika a imam samo dva para buksni na pojačalu. Onda sam prinuđen da na kablu za bas imam bakarne pozlaćene viljuške, a na srednje/visokom ove hilzne. Viljuške treba povremeno proveravati i dotezati, hilzne jok. Možda i dodam još 4 buksne na pojačalo u nekom trenutku.

Izmenjeno od NIXIE
Napisano

Bi wiring je sporna stvar. Zašto nisi uzeo duplo skuplji i time bolji kabal? Probao sam i to, ali ispalo je bolje sa jeftinijim kablom. I tako, pošto sam već opredelio neku svotu za to, uzmem duplu dužinu i nisam pogrešio.

Napisano

Mkabal je dobar za utičnice IEC, konektore i hilzne. Kablove zaobići. Zna se gde se kupuju kablovi. Naponski kod Aleksandra iz Sabca KP - Oyaide. Zvučnlčki i interno ožičenje ili Korato ili van....Interkonekt Korato....Sve ostalo kod Majstora uključujući i kalaj Kardasov. :D

 

Napisano

Cek polako, to "hilzne" su cilindricne kablovske banane 4mm bez plasticnog tela?

Mislim zna se sta su hilzne u banderaskoj tehnici, razumem da je hifa otvorena tehnika za fantazije.

Vidim, VDH zacepio hibridnu cenu za mains kabal, a neopisivo slican sa D102 interkonekt? 

Kakalj kardasov je rebrand  pudrijera, ima prema potrebama ozbiljnijih za lem(lj)anje samo definisati konkretne zelje i otvoriti se za raznovrsnost.

Cenim ja te butiga komponente, ako su autonomni dizajn i produkcija, desavanja u tipa lepimo fensi etikete na industrijsku robu mi gase entuzijazam

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...