Jump to content

Paypal - Srbija


Zen Mod

Preporučeni Komentari

hm, a da li se to maze na leba i jede?mislim, i meni je bilo puno srce kad smo pobedili hrvatsku u rukometu, ali ipak...

Poslednji(h) put(a) kada sam probao: ne...Valjda su nam zato i davali i hranu tokom tih proba...Kada gledam sport uživam (samo) u njemu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne brini, neće se opet zeznuti. Naučili su na primeru Zorana Đinđića, i jedva su ga smakli. Njegova vlada je bila samo krakotrajni incident u inače dugotrajnoj srednjovekovnoj UDBAškoj uravnilovki....koja se nastavlja... Rekao bih po komentarima na vesti na sajtovima b92 i blica, ljudima su mozgovi isprani, što i nije bilo teško. U svetlu glupe, neobrazovane i nekulturne većine u ovoj zemlji, ishod je očekivan. Bacaš im medijske koske vezane za sport i/ili Kosovo sa sve nacionalističkim i šovinističkim prizvukom, i tako možeš sledećih 1000 godina. Puzajući fašizam koji u kombinaciji sa ekonomskom zatvorenosti zemlju vuče u bedu i izolaciju. Jedina dobra stvar u svemu je što su mogućnosti rata (uglavnom) isključene. Srbija je za kratko vreme nekoliko puta vojno dobila po nosu, efektivi su vrlo smanjeni, pa više ne predstavlja opasnost po svoje susede. Ali, ljudi su zajedljivi, zli, prevrtljivi i ogorčeni (nažalost, najviše ogorčeni iz pogrešnih razloga - zbog izgubljenih ratova i neostvarenih teritorijalnih pretenzija, što mu ga dođe kao čista psihijatrijska dijagnoza a vezano je i za nivo (ne)kulture i obrazovanja), a što opet implicira još veće sr@nje in side, jer se ta ogromna ogorčenost usmerava ka najbližoj okolini, kada već ne može van granica zemlje. Pre pomenuti glupi, neobrazovani i nekulturni izgleda nikada, ali nikada neće shvatiti ko ih je i zbog čega doveo u tu situaciju. Što su neobrazovaniji, sve su dalje od toga da shvate....a tako ih je još lakše manipulisati....ako se neko zapita zašto nema škole, a kada je i ima kriterijumi znanja su ispod svakog nivoa. Pa, škola (znanje) je neprijatelj autoritarnih režima. Neobrazovanje, zatucanost i primitivizam se namerno forsiraju. Primitivizam naročito u medijima.

Huh! Toliko. :lol:

I kulturan si (solidno) i obrazovan (verovatno) pa pises ovakve... stvari... od kojih mi cigerica proradi.

Da je gosn drmr. ostao medju vama (necu kazem nama) sve ovo bi gledali jos 2004.

A ispiranje se ne vrsi mantrama sporta, kosova vec podmuklim izvrtanjem svega onoga sto su generacije cuvale.

Fasisti su ONI, a ne nasankan narod, a sve to pred ocima "pametnjakovica" sa pisom u deteta!!!

Divllji su ONI, a ne stavnovnik prinudjen na dno!

Gledajuci u glupe, neobrazovane i nekulturne većine u ovoj zemlji izmapulisan si upravo ti!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pojma vi nemate, ženska odbojka je pravi sport, be mi se baš ko igra, dok god nose one lepe šorciće... Eh, još se sećam utakmice Brazil-Kuba, to je bilo nešto! :wink2:

Što bi rekao Davor Gobac: "Životna mi je želja da budem trener ženske juniorske odbojkaške ekipe." :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kome se nije svidela država, taj je podvukao rep pa pobegao :smesna: :smesna: :smesna:Kome se ne sviđa kako se vodi forum, niko ga ne primorava da ostane na njemu :oke:

Pa bre ja sam na nivou kulturne saradnje završio ovde , tj da radim na edukaciji ovdašnjih masa .....a tajni zadatak mi je da kad vas ovi naši povijaju da vas sve sa nogom u doope vraćam odakle ste došli .....šta ste mislili da ćete da pobegnete :0002trtum3:APROPO odbojkašica ....DIŽU DOBRO , PRIMAJU TAKOĐE DOBRO A ZNAJU I DA KUVAJU :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A jel' ti "punije" kada pobedimo Hrvatsku, nego kada pobedimo npr. Španiju?

Bre ja sad tebe podvodim pod amandman da srbi priznaju da su krivi za sve ...... Prvo i prvo Hrvatska je velesila u rukometu i to već dugi niz godina ....imaju ili su imali zaista sjajnu ekipu ....pa kad smo već odrali takvu velesilu a zašto se ne radovati .....sa druge strane Španija ....neki naši su završili sa slomljenim rebrima u utakmici sa njima kad je prvenstvo bilo kod njih .....toliko su hteli da osvoje prvenstvo ...sad su bili kod nas i nikom ništa .....da smo mi njih tako prebili bilo bi svakakvih priča po evropi ......
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa bre ja sam na nivou kulturne saradnje završio ovde , tj da radim na edukaciji ovdašnjih masa .....a tajni zadatak mi je da kad vas ovi naši povijaju da vas sve sa nogom u doope vraćam odakle ste došli .....šta ste mislili da ćete da pobegnete :0002trtum3:

Vidim da kod vas ni šut u doope nije urodio plodom tj. povratkom odatle. Verovatno po sistemu "šutiraj Enco. Ne možeš ti toliko jako da šutneš koliko zadnjica to može da istrpi" :msn-rofl:Može da trpi do kraja. Srpska krv, nema šta :D Jel' da Rade :) ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bre ja sad tebe podvodim pod amandman da srbi priznaju da su krivi za sve ...... Prvo i prvo Hrvatska je velesila u rukometu i to već dugi niz godina ....imaju ili su imali zaista sjajnu ekipu ....pa kad smo već odrali takvu velesilu a zašto se ne radovati .....sa druge strane Španija ....neki naši su završili sa slomljenim rebrima u utakmici sa njima kad je prvenstvo bilo kod njih .....toliko su hteli da osvoje prvenstvo ...sad su bili kod nas i nikom ništa .....da smo mi njih tako prebili bilo bi svakakvih priča po evropi ......

Ne znam kako izdržavaš u Italiji kada te svi mrze jer si Srbin. Dođi ovde, i (skoro) svi će da te vole, ali za 0 para. :buehehe: All you need is love.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

MIKOOOOOkakosezovuoništovolukadihsebijepoguzi .... :smesna: :smesna: :smesna:@ jao bre crni pa kako to ne možeš da povežeš .....pa treba samo navatati neku od njih ....ej znaju i da kuvaju i rade po inostranstvima ....i mogu da plaćaju sa pajpalom ...šta bi ti hteo više .....Ognjenovićka je sada u Modeni :inlove:@BTV ....to me ovde samo ljubomorni dušmani ne vole a tamo bivša žena :punk:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ni jedan narod se nije osvestio sam od sebe. Uvek je postojala jedna osoba koja je k sebi privukla većinu. Ne može narod sam od sebe ništa dok ga neko ne povede u određenom smeru.... a kako Danilo Bata Stojković u filmu "Balkanska pravila" lepo kaže... "ovaj prostor je škrt kad treba da iznedri čoveka sa vizijom, čoveka koji vidi u budućnost..." teško da će to biti u skorije vreme.

evo ti ga pred nosomhttp://dragas.biz/
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...