Jump to content

Paypal - Srbija


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Pa toliko je lepih stvari za naručivanje

puno je lepih stvari svuda oko nas, ali ne može se sve imati

Jos me vise pogadja tvrdnja nekih da Srbiji nije uopste i nije potreban

PayPal a da im se nudi,

zauzvrat neki Qvoucher iza koga stoji Lanus i Apex Solutions ....

PayPal koncept rusi kartelsko i monopolsko ponasanje nad sistemima e-plcanja koje

za sada i iskljucivo kod nas imaju domaci tajkuni i politicari (bankarski lobi)

dobro...i šta ćeš tim povodom uraditi? živcirati se, uzeti bager i krenuti na skupštinu ili uzmeš odmor i odeš na taru da se nadišeš vazduha?

jel mozes nesto gluplje da napises?

:laugh1: :laugh1: :laugh1:

ali da ne bi stvarno nešto glupo uradio pridružiću ja tebe lepo onom nordijskom čak norisu :pivo:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

koliko sam ja samo stvarcice nasao na ebay za ovaj nas hobi. koje mozda nikada ne bih mogao da nadjem kod nas ili gde bi mi nasi prodavci dusu izvadili.kome ne treba paypal ne mora ni da koristi... drugi imaju potrebu za tim i naravno oni ce da ga koriste kada bude bilo.

NIje bas tako. Ja sam dac kupio na e-bay a placanje odradio Shone jer je imao PayPal (a coveka cak i ne poznajem).Letos mi je trebla jedna vrlo vazna transakcija od 1200$ za inozemstvo a vezana za moj posao. Shonetu istekla PayPal kartica i imao sam problema kako da se to odradi.Doduse, moglo je preko banke, ali su oni uglavnom profakturu gledali, okretali, cudili, vrteli glavom, ucenjivali da kod njih otvaram devizni racun, pa da cekam 20 dana za karticu a onda ce oni da vide da li mogu da po tom nalogu isplate devize i slicne gluposti. Kada su mi dopenisili, pozvao sam kuma i dao mu pare, on pozvao brata u Birmingemu, covek putem PayPala uplatio na link koji sam mu dao. Posle par dana stigne mi mail da je uplata legla i kraj price.Par procenata provizije je nista kada se uporedi sa kolicinom vremena i zivaca koje bih morao da potrosim da sam krenuo u transakciju preko neke od nasih nesposobnih banaka.A da ti ne pricam koliku bih glavobolju imao u narednih pet godina da posao nije odradjen...

mislim da tu sumu od 1200 bi i PP proveravao, tako da je odlicno sto si odradio na taj nacin.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postavljena slika

nešto gledam ovu sliku, baš je dobra

lepa i srećna porodica...ugojena, što znači da ne gladuju ko polovina njihove braće u africi

i zabole ih za pejpal, a mislim i da ne brinu zbog akustičnosti prostorije u kojoj žive

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

puno je lepih stvari svuda oko nas, ali ne može se sve imati

Pa i ne mora sve da se ima. Mene uglavnom zanimaju sitnice, krupne probleme sam odavno resio...

dobro...i šta ćeš tim povodom uraditi? živcirati se, uzeti bager i krenuti na skupštinu ili uzmeš odmor i odeš na taru da se nadišeš vazduha?

Vidi ovako, mi ne mozemo da promenimo to sto Rotsildi i Rokfelerovi upravljaju US federalnim rezervama (ustvari mogli bi i to ali bi nas mnogo kostalo, tj. nemamo mi te pare) ali mozemo da promenimo nipodastavajuci odnos koji drzava ima prema nama kada zelimo da kupimo neku sitnicu u inostranstvu. Za toliko smo sposobni. Valjda.

kome ne treba paypal ne mora ni da koristi...

E vala neka si im rekao. To je sustina.Ja imam tekuci racun i kreditnu karticu ali NIKADA sa tog racuna ne placam cekovima niti koristim karticu za placanje. I sta sad? Po teoriji koju razvija @crni trebalo bi da zagovaram zatvaranje svih tekucih racuna i zabranu cekova? (Mada, kada malo razmislim, to i ne bi bilo tako lose...)Ne brate, ko voli i misli da je pametno da ulazi u minuse, uzima kredite, pozajmice, osiguranja i sl. siroko mu polje.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nikakvu brate ja teoriju ne razvijam, samo se čudim neobuzdanoj potrebi za pejpalomjel ti toliko guzica želi to i to? nađi nekoga da ti donese, idi preko pa kupi, preseli se u bocvanu...šta godnema pejpala, nema pa ga nema...uvek ima drugog načina

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kolika kolicina lupetanja...Paypall, ideal, 3v Visa i ko zna sta jos... obicnom coveku pruzaju po koje sitno zadovoljstvo bez velike glavobolje a koje moze da priusti. Vlasnici Master Card-a... Visa card-a... i ostalog ne pate mnogo da li ga ima ili nema... Problem i poenta je u nacinu na koji se to sto se hoce realizuje. Ko nije imao i koristio moze samo da lupeta jer nema iskustva sa tim. Najprostiji primer su kompanije za prodaju avio-karata koje primaju samo Visa i Master card... Popusti... snizenja... last-minute kupovina.... al nema nista od toga bez plastike. Kolko danas ljudi ima tako siguran i placen posao da moze da prihvati to breme i globu u vidu te kartice? Sa druge strane 3V visa vaucer kupis iz dnevne sobe... i putujes normalno kao covek.Drugo, Ne moras da imas kompaniju od 50 000 zaposlenih da bi kanuo neki dinar... Svi soft paketi gde sam pravis svoj sajt i hostujes imaju vec ugradjenu podrsku za paypall... svaka budala moze klikom na dugme da prodaje vunene carape svoje babe... sad... sto mi visimo po salterima banaka i posti za svaki racuncic i potrebu to je druga stvar... ali to ne znaci da tako i treba ili da nesto drugo ne treba.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nikakvu brate ja teoriju ne razvijam, samo se čudim neobuzdanoj potrebi za pejpalomjel ti toliko guzica želi to i to? nađi nekoga da ti donese, idi preko pa kupi, preseli se u bocvanu...šta godnema pejpala, nema pa ga nema...uvek ima drugog načina

...koji je jasno mnogo jednostavniji i jeftiniji nego komplikovani i glupi pejpal?Jao bre crni... :angry7:Ja imam tecu u Kaliforniji, tetku u Nemackoj, kumasina u Engleskoj, zeninu familiju u Grckoj, par vrlo bliskih prijatelja u USA i Kanadi i kako mogu da biram preko koga cu da odradim eventualne finansijske transakcije u inostranstvu, treba da nakrivim kapu i ostalima u Srbiji kazem "crknite zohari!"????Jeste da karikiram, ali na to se svodi tvoja filozofija...Ne ide to tako. Ne uklapa se u moj pogled na svet.Zelim lepo da zivim.Zelim da i moj komsija, rodjak, kolega ili vituelni poznanik sa foruma takodje imaju uslova da lepo zive.Claro?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naučno je dokazano da je najbolji lek protiv depresije šetnja.... Jer , ako budete dovoljno dugo šetali, izaći ćete iz ove zemlje... :buehehe:

'Ajd' baš da vidim 'de ćeš da stigneš...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@crni: reci ti njima da ukinu pejpal ma nek ukinu i vizu mastera nek spale sve svetske novce, ma ne treba nam ni robna razmena svako nek si napravi po glinenu kucicu i milinama i internet ukini ili jos bolje otkini svoj prikljucak. sve unisti tako je najbolje!novi svetski poredak: jacejekadjeslabije :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ziko, pusti nas bar malo da zamisljamo i mastamo, nemoj odmah da trujes surovom realnoscu...

E, sad. Bojim se da sve te šale koje (pre)nose sivu/crnu predstavu o tome gde/kako živiš samo pothranjuju sivilo.Dakle, trovanje nije iz moje patikus...No, prihvatam zam(j)erku i ostavljam Vas da „zamišljate i maštate“...http://www.youtube.com/watch?v=4cfxOxBCXik
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@crni: reci ti njima da ukinu pejpal ma nek ukinu i vizu mastera nek spale sve svetske novce, ma ne treba nam ni robna razmena svako nek si napravi po glinenu kucicu i milinama i internet ukini ili jos bolje otkini svoj prikljucak. sve unisti tako je najbolje!novi svetski poredak: jacejekadjeslabije :oke:

pricaj ti sta hoces, ali ja vidim da master karta, f5, lavori i ostale trice ne cine ljude srecnijima da, fali im pejpal :laugh1:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naučno je dokazano da je najbolji lek protiv depresije šetnja.... Jer , ako budete dovoljno dugo šetali, izaći ćete iz ove zemlje... :buehehe:

Za uklesati u kamen krajputaš! :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@crni:ne cine ljude srecnim?.. mene cine srecnim...valjda ja nisam covek..ili mi ne fali pejpal :Dizzy:

mlad si decko, ima vremena da upoznas pravu srecupitaj chivijasha
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...