Jump to content

FAK 3 (švajserbal 2015) ....18-19.07.2015.


stein

Preporučeni Komentari

Daklem, bez obzira na broj piksela i ajfone, ko se možda nećkao, dobre vesti - pejzaž lep, voda lepša (čistija) no prošle godine i dobro društvo, dolaze nam članovi iz susednih zemalja pa je to odlična prilika da se i sa njima i uživo družimo!

Prijavite se dok nije kasno i spremajte šta ćete poneti sa sobom...

Istovemeno izražavam svoje lično žaljenje što neki od članova neće moći da prisustvuju...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jbt.

 

ne mogu da se nateram nikako na tu golgotu od pohadjanja prakticne nastave* u ovu vrucinu ........

 

*nikako ne docekati staracke dane za polaganje A kategorije .......... paradox je tim veci uz fakat da maltene mogu u penziju glede B kategorije i iskustva sa motorinima

 

ako neko zna gde mogu da kupim papire za A , neka se slobodno javi na PP :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kako cu vas obojicu izdrzati ....... :rofl:

 

jos kad bi poveli i onog Dejana iz Sombora .............  :hihihihi:

postoji sansa, ispalo je da mi je more u tom terminu ali zbog posla samo cu odvesti moje na more a ja se vratiti i pokupiti ih desetak dana kasnije tako da postoji sansa da u tom periodu budem tu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vidi đeca odlikaši, moraju se nagradit i šta će da traže neg ajfon,

 

Ne znam. Moje dete je odlikaš i do sada nikada za to nije tražilo nikakvo posebno priznanje ili nagradu. Donela je do sada jedno dve i po kile što zlatnih, što srebrnih medalja sa kojekakvih državnih i evropskih takmičenja pa opet nije ni zbog toga tražila nikakve nagrade od nas... Jedino što želi da ima je konj, ali svesna je da će odrasti i da će se udati i da će joj se vremenom i ta želja ostvariti...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam. Moje dete je odlikaš i do sada nikada za to nije tražilo nikakvo posebno priznanje ili nagradu. Donela je do sada jedno dve i po kile što zlatnih, što srebrnih medalja sa kojekakvih državnih i evropskih takmičenja pa opet nije ni zbog toga tražila nikakve nagrade od nas... Jedino što želi da ima je konj, ali svesna je da će odrasti i da će se udati i da će joj se vremenom i ta želja ostvariti...

 

Šta da ti kažem tj napišem na ovaj tvoj komentar? Uradiću ono što ZEN MASTER MODIFIKACIJA ne voli, eto neću ništa napisati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedino što želi da ima je konj, ali svesna je da će odrasti i da će se udati i da će joj se vremenom i ta želja ostvariti...
 

Nisi joj valjda to tako objasnio!?  :unbelieveble:  :acute: 

:hihihihi::cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šta da ti kažem tj napišem na ovaj tvoj komentar? Uradiću ono što ZEN MASTER MODIFIKACIJA ne voli, eto neću ništa napisati.

Siguran sam da Stein nije ništa loše mislio, hteo je verovatno da kaže da to što je odlikaš nije ni bitno, možda je i u pravu, ne treba decu uvek navikavati na nagrade, mnogo odlikaša ne dobije nikad mobilni na poklon... Ipak kad neko napiše "to može svaki iPhone", mislim da je nakon toga bilo potpuno nepotrebno navoditi da neko ima 5 komada, ili još koristi 3gs kao daljinski...  :BeerMugCheers:

EDIT: Ili ako se to ipak odnosilo na moj komentar, izvinjavam se javno, nije mi bila namera da uvredim bilo koga, samo smo se loše razumeli. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

udri brigu na veselje

 

ja zelim svakome da ima sve vrste I i phona i poda ........

 

al' kako je svaka rupa pogodna da se drvo posadi , tako je svaka tema dobra za zajebanciju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Siguran sam da Stein nije ništa loše mislio, hteo je verovatno da kaže da to što je odlikaš nije ni bitno, možda je i u pravu, ne treba decu uvek navikavati na nagrade, mnogo odlikaša ne dobije nikad mobilni na poklon... Ipak kad neko napiše "to može svaki iPhone", mislim da je nakon toga bilo potpuno nepotrebno navoditi da neko ima 5 komada, ili još koristi 3gs kao daljinski...  :BeerMugCheers:

EDIT: Ili ako se to ipak odnosilo na moj komentar, izvinjavam se javno, nije mi bila namera da uvredim bilo koga, samo smo se loše razumeli. :)

 

Evo da ti odgovorim na sve ove napisane nebuloze, ne nisam se tebi obraćao, drugo odgovarao sam zflazru jer je mislio da se "falim" mobilcem

a zaboravio sam još dodati (na onih 5) da je klinac izgubio 4s i da dobio je novi (nakon godinu dana) za rođendan, hteo je lg g3.

btw pikseli, samo treba pažljivo pročitati moj komentar na piksele i širinu u smisli da je to danas već default a ne neko čudo.

Znači odlikaš ili ne dete mi sada traži patike...    šta ću, mislim ne treba dete navikavati na nagrade kad ima još jedan par zar ne!? Ako može neki pametan savet moliću lepo.

 

@Zen zajebancija je zajebancija, kod nas normalna stvar ali se ponekad pretera...   ali tu je uvek ono "udri brigu na veselje"   :wink2: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo da ti odgovorim na sve ove napisane nebuloze, ne nisam se tebi obraćao, drugo odgovarao sam zflazru jer je mislio da se "falim" mobilcem a samo treba pročitati moj prethodni komentar na pixele i širinu u smisli da je to danas default. Uglavnom odlikaš ili ne dete mi sada traži patike...    šta ću, mislim ne treba dete navikavati na nagrade kad ima još jedan par zar ne!? Ako može neki pametan savet moliću lepo.

Ne želim da na uvrede odgovaram uvredama (ne priliči, dosta sam mlađi), ipak je na čitaocu koliko će ozbiljno i površno shvatiti neku poruku...

Rezultat toga je ova bold-ovana izjava, koja mi je imputirana, ja to nisam rekao, to je banalno tumačenje moje rečenice. :)

Sve najbolje Markiz, neka su ti deca živa i zrava i još mnogo telefona da polome i pokvare. :wink2: Izvinjavam se i moderaciji na off-u...

I'm out.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne želim da na uvrede odgovaram uvredama (ne priliči, dosta sam mlađi), ipak je na čitaocu koliko će ozbiljno i površno shvatiti neku poruku...

Rezultat toga je ova bold-ovana izjava, koja mi je imputirana, ja to nisam rekao, to je banalno tumačenje moje rečenice. :)

Sve najbolje Markiz, neka su ti deca živa i zrava i još mnogo telefona da polome i pokvare. :wink2: Izvinjavam se i moderaciji na off-u...

I'm out.

 

Jako si mi sad fin, mora da si i ti bio odlikaš, nemoj samo molim te ovo ozbiljno i površno svatiti niko tebe ne vređa, čak ti se nisam ni obraćao na tvoj prvi post uvezi pravih (kakvih još ima?) odlikaša ali vidim da ti je moje ignorisanje zasmetalo...

a da ne zaboravim sve najbolje i tebi i tvojoj familiji  :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...klinac izgubio 4s i da dobio je novi (nakon godinu dana) za rođendan, hteo je lg g3... 

 

Što zajeba dete? :wink2:

 

Taj LG G3 je opaka sprava, pogotovo u varijanti sa 3GB rama. Istina, kad se zađe u tu klasu telefonokompjutera teško se zajebati, ko god da ih pravi i što god da ganjaju od OS.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:wink2: 

Što zajeba dete? :wink2:

 

Taj LG G3 je opaka sprava, pogotovo u varijanti sa 3GB rama. Istina, kad se zađe u tu klasu telefonokompjutera teško se zajebati, ko god da ih pravi i što god da ganjaju od OS.

 

:wink2:  nisam dobro napisao, tražio je LG G3 i dobio ga tako da imamo i jednog androida za čačkanje, podešavanje, igranje i sve ostalo. U svakom slučaju ga je debelo zaslužio!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...