Jump to content

Gramofonska tema


grau.

Preporučeni Komentari

 

mogao, pre nego što su svi poludeli. danas za 160 traže 350. a šta je uopšte ova osawa, što bi japanci radili thorensa?

 

 

 

 

pojma nemam, nisam uočio a ni pročitao negde koje su razlike, ali to je to u principu thorens

 

 

mogu da traže koliko hoće, po tim cenama se 160 ne prodaje

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nisam zainteresovan nego mi zanimljivo koliko čovek traži za  thorensovu repliku

msm, jesu to japanci ali ipak...

inače, u pravu je anubis, thorens gramofoni otišli u nebo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

optimista, sad sam gledao istoriju prodaje ove sprave u poslednjih godinu dve. bio je komad sa ruckom AC na ebay malim oglasima kome se sroljala cena od 450 na 380 za koliko je verovatno prodat, pocetkom ove godine. takodje je bilo nekih koji su trazili po 650e na audiomarktu ali to malo teze da je prodato.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, grau said:

a onda je znači prodao i Coral MC glavu koja je bila deo urdjinal kompleta

To vec ne znam.

Dugo se vec moova ta Coral MC glava po KP, ali je drugi prodavac. Ako pratis tu glavu, na svakih mesec-dva smanjuje cenu za po 20 eura ( poceo sa 220 e ).

Mislim da je jos nije prodao.

Btw, prodavca Osawa-e sam imao prilike upoznati. Pazario od njega pre par godina policu. :)

Da, Geza T., ali ja sam isao po policu ( tada je bio komplet Osawa , neki Martin Logan malesne hibridne kutije etc... ) negde u centar NS-a.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, Woland said:

@Doktor iz Temerina je sigurno (možda ima i stan u NS), nije preprodavac, toliko znam

. . .

Sve OK. Ne. Nije prepordavac. Kao sto vec rekoh, poznajem coveka. Covek audiofil starog kova.

Kao sto rece @grau, vrsta u izumiranju. Otud' i verovatno ta cena. Seca se covek koliko je to platio, koliko je svojevremeno kostalo kao novo ( 1.8k DEM ).

E sad', sto to sada nema vise veze sa realnostu, neka mu objasne drugi koji su verzirani za ekspertizu polovne robe i koliko bi to danas max. kostalo. :roll1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...