Jump to content

Bastard, anyone?


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 935
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Mislim da je bolje da koristis ACAD, ne znam kako ce da radi u SW.

Nemam ACAD, niti sam ikada uspeo da skontam kako radi, elem, otvorio sam dxf fajl... Videću šta mogu da iskoristim i kako (adekvatne fontove nemam pa mi je malo zgužvao sve, ali... nije bitno)...Hvala za napor :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Е шта сам све видео?!

Video i ja, zato i kažem :)Osim toga, ovo bi trebalo da mi veoma često bude pred očima... Pa onda nek' bude i podnošljivo za gledanje...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemam ACAD, niti sam ikada uspeo da skontam kako radi, elem, otvorio sam dxf fajl... Videću šta mogu da iskoristim i kako (adekvatne fontove nemam pa mi je malo zgužvao sve, ali... nije bitno)...

Hvala za napor :)

Ovako font za brojke i slovca sa strane je "Vijaya" a za natpis u sredini je "Old English Text MT" donwloaduj i ubaci u Fonts u Windows na C disk.........

Postavljena slika

Ovako nesto sam i ja prvo skinuo sa neta, ali to nije pasovalo na moje instrumente jer nije ista ni duzina luka ni ugao koji on zauzima a ni precnik kruznice na kojij lezi. Ne moze samo da se smanji i odstampa na potrebnu dimenziju, jeba je u tome sto je skala logaritamska i mora da se crta za skalu na instrumentu koji posedujemo. Velika peripetija, ali ja sam se izvestio i napisao program u Exelu koji mi pomaze u crtanju. Ako nekom bude trebalo, nikakav problem, uradicu.

Za ovaj amp je bilo lepo uraditi VU sa macjim ocima npr EM80 jer je hibrid.

Inace oni instrumenti su sa neke niske radio stanice, od italijanske firme ICE (nisam siguran da je tako).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kad smo kod očiju i lepote gledanja, da se zahvalim svima i odjavim na neko vreme.nemam nameru da se nerviram sa ovim idiotskim skinom i silovanjem očiju zarad eksperimenata.poruke se fwd na mail, ukoliko gazda nije i to sjebao.pozzzz

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za ovaj amp je bilo lepo uraditi VU sa macjim ocima npr EM80 jer je hibrid.

Za to treba dodatno napajanje. Još uvek se mislim na koj' ću moj da zakačim ventilatore i regulaciju... Za sada imam tri trafoa... 400VA za cirklotron, 40VA za cevni deo, 5VA za indikaciju i tajmer. Nema veze... Sad imam fore da odmaram. Laser je ko uz qrac opet prenatrpan poslom pa moram da čekam da dođem na red, a pločice kad budu, biće, posle mi treba dan ili dva da to sve lepo popunim, pa onda da proverim napajanje i nađem konkretno rešenje kako i gde da ih tačno postavim... Nije da nema šta da se radi dok ne bude gotovo... :) A VU metre mogu da doteram bilo kada. Samo treba da odvrnem ona četiri inbusa koji drže prednju ploču i istisnem kompletan VU metar... To je to... Mislim da jednostavnije i praktičnije nije ni moglo...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...