Jump to content

Preporučeni Komentari

4 minutes ago, vladd said:

Pusti racunicu, ona je uvek ok, ali je zadovoljstvo kada korektno unapredis jednu spravu neopisivo. I prilika da se uveris u razlike nakon poboljsanja.

O tome se radi ... tjesim se da cu prodat jedno a jedo ostavit a znam da ce oba ostat ... mislim da ce to da radi kao bomboncic kad se sredi

vidio razliku sa restekom poslije izmjene kondova ... 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Mislio sam da promjenim komlet hladnjak al je problem sa izlaznim tranzistorima  ... postojeci je oblika slova S I trebale bi velike prepravke

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Pitanje da li ce biti efekta ako na postojeci dodam cijelom duzinom ovaj ... sa 4 srafa I pastom izmedju spojim

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
On 3/9/2019 at 11:11 AM, vladd said:

Ima NAD istu topologiju sa ozbiljnijim hladnjacima, a promena ozicenja, korekcija ispravljaca, postavljanje pojacalu povoljnijih okolnosti za rad je svakako plus koji moze da popravi situaciju.

90W je neki momenat pojacala vezanog u mostu, ne bih ja na to racunao previse, niti znam zasto su odabrali presek da se deklarise 2x30W, verovatno na toj snazi ima reprezentativna izoblicenja, koja na nesto vecoj snazi eksponencijalno rastu.

Uglavnom, predlog je tvikovanje i poboljsavanje, svega sto se moze...i utice na kvalitet rada.

I sto bi ti kolega predlozio da se jos pokusa uraditi da se amp uozbilji

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Dva pristojna ulazna cinca, otkaciti doticnu plocicu sa tim djakonijama  mosta i soft klipinga, ulazne atenuacije itd.. i ostaviti sa strane, direktna veza signala na ulazne 2k2 otpore...

Snaberi na ispravljackim diodama i na sekundaru mreznog trafoa, mozda spoljni grec, ali je to manje bitno...malo bolje zice prema konektorima za zvucnike.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...