Jump to content
Zflazar

sexy dugmići

Recommended Posts

...za ulepšavanje buduće dve preamp kutije tražim ukupno 4 identična bakelitna dugmeta poželjno crna, promera ne manje od 3cm, ne više od 5cm, za osovinu 4-6mm, nešto poput ovog sa slike a da ne košta baš bubreg...

predlozi dobrodošli

large_1669_1.5.RCA_copy.jpg

to su dugmad za electrolux staklokeramičku ploču.. obična plastika, povelika.. menjao sam 2 pa mi ostala.. bez opruge..

201cb3510a67702578f447b8676d174e.jpg

c9bc9d701564cb5c72dca5cf7d7044e4.jpg

Ako zatreba i za ubuduće, lep izbor dugmića ima u Banzai-ju, verujem da si kupovao već od njih.

Zlatko,

Razmisli i o tome da dobiješ custom alu dugmiće, za 4 ili 6 mm ose, širina i dubina po tvom zahtevu, od  Grand Master-a Leonarda. Zoki je meni napravio nekoliko takvih dugmića različitih dimenzija, od prirodnog aluminijuma koji su peskirani, tako da imaju prelepu malo matiranu površinu i ni najmanje nisu džu-džu tipa, naprotiv. Ako se dobro sećam, pre par godina su koštali €6 komad za manje i €8 za veće (volume, itd). Od punog aluminijuma, bogami dobro teški i retko masivni. Jeste skuplje, ali kvalitet kupovnih se ne može ni porediti sa njima. Strogo High End klasa. Toplo preporučujem ko hoće vrhunski kvalitet. Kupiš, montiraš i to je to za vek i vjekov.