Jump to content

Baby BAF , FAK , Švajserbal..........2016


stein

Preporučeni Komentari

1 hour ago, Alex said:

Da se barem neko izjasni, napiše: "Eee do *** pa biće hladno", "ne mogu daleko mi je", "nemam pare", "ebo vas novembar", "ne mogu slavim slavu", "ček da vidim kakav sam sa vremenom pa ću javiti", ili bilo šta slično, ovako ćutanjem stičem utisak da sam skroz iskuliran...

U pravu si. Lično se osećam prozvanim. 

Nije OK da se neko toliko potrudi, a svi ostali bleje...

Ja generalo jesam zainteresovan, ali ne verujem da cu uspeti da izfinansiram.

Vreme mi lično nije problem - volem jesen.

Treba definisati i krajnji rok do kada treba da se izjasne oni koji sigurno dolaze. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, crni said:

samo da napomenem da je 11.11. neradan dan pa bi to bio lep produžen vikend...ako je to sad bitno

Može i 12-13, da ne bude premnogo 2 dana spavanja, ili 11-12, kao što rekoh da se prebrojimo pa da vidimo. Ja možda uzmem odmor pa spojim ako ćemo 12-13, pa do 21-og sam tu oko slave.

Možda 5-6 preblizu, pa se izjasnite.

1. silentbob   1 ( odgovaraju oba vikenda. )
2. skrstic        1
3. Zflazar        1   Moguće porodično.     (odgovaraju oba vikenda, možda još više 12-13 )
4. sir Oliver    1
5. Alex (neću spavati ali tu sam oba dana)(odgovaraju mi oba vikenda)
6. majkisk      1  (više mu paše 5-6)
7. Shone (njemu možda više paše 12-13 čovek slavi slavu 8-og)
8. chakija (eventualno)

Chakija ako dolaziš, il donosiš Beyme il nzm šta da ti kažem :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

moj predlog: hiperborejci ako dolaze, mogu da se organizuju pa da dolazimo u većem broju sa manje automobila pa na uštrb donete opreme, što stane u gepek-stalo je a putnički prostor da bude popunjen sa ljudstvom.

mislim da je idealno da to bude turneja tipa subota-nedelja pa kud koji, a da cilj bude upoznavanje sa kolegama sa Juga i slušanje njihovih sprava, ako se slažete?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I ja sam zainteresovan, dolazim, bilo 5-6 ili 12-13 tog kad god bude. Posto ne dolazim autom, dosao bih do Nisa pa od Nisa sa nekim iz ekipe, razume se delimo putne troskove. Od sprava mogu doneti samo Fiio K1 usb dac, da ga uporedimo sa nekim akupljim Dac-om...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, Zflazar said:

moj predlog: hiperborejci ako dolaze, mogu da se organizuju pa da dolazimo u većem broju sa manje automobila pa na uštrb donete opreme, što stane u gepek-stalo je a putnički prostor da bude popunjen sa ljudstvom.

mislim da je idealno da to bude turneja tipa subota-nedelja pa kud koji, a da cilj bude upoznavanje sa kolegama sa Juga i slušanje njihovih sprava, ako se slažete?

Podržavam ideju (osim chakije koji ce da zauzme dosta prostora sa Beymama :icon_mrgreen:, ostali po DAC pod miške i op, za pojačalo neko će da se snađemo, a kablove imaju valjda tamo? :D )

1. silentbob   1 ( odgovaraju oba vikenda. )
2. skrstic        1
3. Zflazar        1   Moguće porodično.     (odgovaraju oba vikenda, možda još više 12-13 )
4. sir Oliver    1
5. Alex (neću spavati ali tu sam oba dana)(odgovaraju mi oba vikenda)
6. majkisk      1  (više mu paše 5-6)
7. Shone (njemu možda više paše 12-13 čovek slavi slavu 8-og)
8. chakija interested ?
9. ZM interested ?
10. 2A3 interested ?
11. Vix (odgovaraju oba datuma)

Daklem spisak je el preliminario, da vidimo šta-kako, pa od nedelje da pozovem Gđu i vidim oko detalja, do kada je zadnji rok za konačnu prijavu, uplatu, jel mora avans, itsl.

Vix, mož' se desi ako ćeš da te ja vozim da se iskrcaš u Paraćinu, pa idemo ;)
 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 13.10.2016. at 1:09 PM, Alex said:

...

Izvinjavam se što je Branko takav kakav je,  verujte nisu Nišlije takvi, on na žalost predstavlja redak i izolovan slučaj pa se stiče slika kakva ne bi trebala.

...

Aca

Jel sad Branko ispade najveći pederlažov.

Svi su i zaboravili na (propali) prolećni FAk a ja sam potsetio i predložio jesenji. Čak i preporičio Sisevac. A nešto ne beše posle toga prijavljivanja. Mrtvo more. Ni  ko bi došao ni šta bi doneo. Sve u neku  bukliju čekate dase prijavite.Tek posle brojnog stanja može da se zove i rezerviše.

Sad ispadoh ja  babaroga što nisam zvao. A niko ne pomisli da  Branko radi 14 sati dnevno i nema kad ni oko da otvori.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad sam se nešto setio, ako odozgo ne nosite sprave, ne znam šta ćemo slušati... (valjda imaju tamo neki kasetofon? :laugh1tooht:  ) 

Šalu na stranu, mogu da ponesem friško završenu Умку, one moje nesrećne nesastavljene (ali milozvučne) Vife, i toliko od mene... O'šla kinta na drugu stranu, inače je do sada trebalo da bude gotovo ovo... možda će i biti do (eventualnog) faka.

Mada me malo buni neinteresovanje... jesu skupe pare, možebit i Sisevac problem, ipak 2000 noćenje..? Pozvah ljude da se slobodno izjasne šta ih muči. Da nije FAK samposebi izašao iz volje?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne bih znao šta da ti odgovorim na ovo, čini mi se suštinsko pitanje.

Ako nema volje za ovakav vid druženja da batalimo stvar dok se ne steknu bolji sociopsihološki uslovi?

ajd da napravi moderacija-administracija neki vid ankete/glasanja pa da znam(o) na čemu smo...?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znači do babu je a ne do mene. Ne dolazi vam se.

PS mogu da donesem DACi ( Audio Alchemy tweakovan, i JLSounds sas lampe).  Nagovaram još jednog  Nešleju da dojde smen .On pa si ima Bufalo DAC. Možda ga nabedim i pojačalo da potovari. Ajde da skupimo bar jedan  setup

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam se smorio strašno, isključivo iz razloga neinteresovanja :(

Možda ove sezone jedan Cancel, a za od proleća lepo opet isplanirati Vrdnik, gde već... Do tad verovatno sasklopim ovo nešto što sam vazda isplanirao, da ne slušamo kasetofon.

Možda je i letnja varijanta ipak zdravija, kotlić, ladno pive, itsl.

Nzm, izjasnite se.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...