Jump to content

IT razno.


Mikorist

Preporučeni Komentari

1 hour ago, Mikorist said:
WWW.GIGABYTE-DATA.COM

AORUS, a premium gaming brand stemmed from GIGABYTE, delivers a full spectrum of gaming products ranging from GeForce<sup>®</sup> GTX series gaming laptops for VR, gaming motherboards, gaming...

AMP-UP™ mora da ima. 

 

Za USB DAC mora da ima USB DAC-UP  opciju. 

Treba pronaci maticnu koja ima sve ovo a ne kosta 600 evra :crkavanje:

Miko ima...za 17k din. 

Screenshot_20231118-1217212.thumb.png.c8e9d13b379b3f647199747f49c3e816.png

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

WWW.GIGABYTE.COM

Lasting Quality from GIGABYTE.GIGABYTE Ultra Durable™ motherboards bring together a unique blend of features and technologies that offer users the absolute ...

ovde lepo pise 

To further optimize the audio experience provided by the onboard OP-Amp, GIGABYTE motherboards also debut Gain Boost. Gain Boost provides onboard switches to select between 2.5x and 6x amplification modes depending on output device. Most OP-Amps are capable of providing a high-gain audio output that is ideal for high-end headphones and speakers that have higher impedance headroom. Gain Boost allows users to switch between 6x and x2 amplification depending on the speakers or headphones being used.

 

znaci imam i kontrolu gaina na maticnoj. 

 

OPA1656IDR i Muses02 kidaju kako se cuju na ovome....Sparkos nije los takodje...

 

Toliko dobro svira da mi zao sto sam se mucio uopste da pravim DAC.    :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 11/18/2023 at 2:06 PM, Mikorist said:

Nema / Gledao sam pdf.

Jbga. Pre nego sto kupujete maticne pogledajte u pdf sta ima na maticnoj

https://download.gigabyte.com/FileList/Manual/mb_manual_b550-aorus-elite-ax-v2_e.pdf

Danas stigla ploca i memorija. 

Nema... @Brijac je bio u pravu. Nisam siguran da li sad uopste ima neka ploca sa podnozje da moze da se menja op. 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam imao volje pažljivo pročitati sve postove, ali je bilo riječi da uBlock Origin više ne radi dobro za YT.
Kod mene radi bez greške.
Razni addblockeri za YT su u zadnje vrijeme počeli zastajkivati, tj. YT se nije odmah počeo reproducirati. Kod uBlock Origina radi sve kao i prije.
Potrebno ga je samo osvježiti:

WWW.LOOM.COM

Use Loom to record quick videos of your screen and cam. Explain anything clearly and easily – and skip the meeting. An essential tool for hybrid workplaces.



Sorry na lošem videu, ali se valjda vidi što treba napraviti.
Možda u RS još nije nikakva frka, ali će dobro doći ako putujete.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

na operi integralni adblocker radi par dana za ootoobe (da se ootoobe ne buni), onda par dana ga ootoobe prepozna pa moras da ga iskljucis, onda par dana prodje pa oni (operci) nesto evuidentntno umundjaju pa opet radi da se ootoobe ne buni i tako

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...