Jump to content

IT razno.


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...

Ovo rende košta 6K$.  (custom kombinovani PC iste snage 1000$)

Monitor 5 soma zelenih. A šlag na tortu: postolje za isti se prodaje posebno i košta kilo zelenih

Znači ludilo. Ko kupi jabuku gram mozak nema

2019-06-03T191239Z_936076507_HP1EF631HD3

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sin mog drugara radi za stranu firmu. Kao pod firma što je mnogo bolje nego za platu. Izvadi onaj mali Apple laptop, MacBook pro.

Tanji od santimetra, dva ipo soma košta

ja se dzverim i čudim, pitam "kakav je?"

kaže "njesra, nikad ga ne bih kupio da mi nije partnerska firma poslala zbog posla"

I namučismo je da odradimo neku trivijaliju u ACCESSu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vecu glupost odavno nisam procitao.

Kcerki kupio na pocetku studija dramatrugije Mac Air 13" - entry lvl. 

Pre toga iMac 27" za video konferencije i preslusavanja sa profesorom klavira u Luganu.

Skype, bez stucanja, ikakvih problema.

Da se vratim na Mac Air.

Dete presrecno. Ostala deca sa PC laptopovima razlicitih brendova nose produzne kablove, kace se vec nakon 45 min. vec u struju. 

Kcerka radi na Mac Air-u vise sati bez da mora recardz.

A da, ima i iPhone. Sve komplet sync.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hiljadu puta sam i sam hteo da razbijem bilo koji od mojih Apple uređaja (a baš ih imam puno) upravo zbog tog njihovog poimanja sigurnosti koji i opredeljuje probleme nama (sa radnog mesta) opredeljenim Windows-ovcima.

No, računu u banci nijednom nisam pristupio niti izvršio i jednu transakciju sa mojih Windows notebook-ova već isključivo sa: iPhone, iPad, Macbook Pro.

Možda je fobicno ali je tako!

I da Apple ekosistem je (po meni) jedini pravi eko sistem. Ostalo sve je šala sa mnogo gnjavaže i problema koji postaju svrha sami sebi a ne ono što želite da uradite.

Nazalost, dok sam profesionalno učestvovao u razvoju software za projekte koje sam radio, to Sam radio isključivo pod Windows-om (klasika Visual Studio i različita razvojna okruzenja) zbog "više sile"[emoji3] i moram priznati kada sam pre par godina "kao stilsku vežbu" napisao svoju prvu (i jedinu[emoji3]) aplikaciju za iPhone da sam zažalio što sam tako malo bio u kontaktu sa OSX-om.

Da u poslednjih 10-tak godina ništa mi se Apple-ovo nije pokvarilo (da ne ureknem).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Partikularne slučajeve prosipanja mudrosti (od pojedinačnog ka opštem) ne bih da komentarišem. Pogotovo što me inkriminisani ionako mole da ih zaobidjem a non stop se zadevaju pa onda plaču.

Ovo je rekao profesionalac koji zna da za iste pare može da kupi pet puta moćniji Win sistem. A ne student  kome treba idiiotproof komp.

U medical critical sistemima nigde appla.

Win. I Linux.

 Brand doduše

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, Doktor said:

Vecu glupost odavno nisam procitao.

Kcerki kupio na pocetku studija dramatrugije Mac Air 13" - entry lvl. 

Pre toga iMac 27" za video konferencije i preslusavanja sa profesorom klavira u Luganu.

Skype, bez stucanja, ikakvih problema.

Da se vratim na Mac Air.

Dete presrecno. Ostala deca sa PC laptopovima razlicitih brendova nose produzne kablove, kace se vec nakon 45 min. vec u struju. 

Kcerka radi na Mac Air-u vise sati bez da mora recardz.

A da, ima i iPhone. Sve komplet sync.

sta pise na tim PC laptopovima sto ostala deca nose? Intel 286 inside? Moderni PC laptop bez problema izvuku 5 i vise sati, zavisi u sta se upregnu.  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Niti sam protiv niti za. Licno ne bih dao taj novac. Da su OK za posao i da baterija drzi to stoji. Doduse :) MBP 13" i 15" sa i5/i7 drze duze. Meni skoro poslase 15" sa i9. Auuuuu, kako to hyperventilira a bateriju odvali :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, stefaca said:

Niti sam protiv niti za. Licno ne bih dao taj novac. Da su OK za posao i da baterija drzi to stoji. Doduse :) MBP 13" i 15" sa i5/i7 drze duze. Meni skoro poslase 15" sa i9. Auuuuu, kako to hyperventilira a bateriju odvali :(

Svakog leta ima u iStyles za studente uz index odlican popust. 

Tako smo kupili. Dodatno i na rate. Veruj mi, isplati se.

Evo, na leto ce biti 4 godine, kraj osnovnih studija. Taj Mac Air ce biti sasvim OK i za master.

Ne znam bateriju ni na jednom laptopu od 4 god. da drzi bateriju 5+ sati. Mozda ako je u sleep modu.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...