Jump to content

Sav Taj Jazz !


BANAT

Preporučeni Komentari

``Sve nešto pokušavam da se navučem na taj Nu Jazz al mi nešto ne ide,``

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

I ne treba , jer tu ima bezbroj fake nu-Jazz bandova i muzicara ,

i samo jako mali broj originalnih Jazz umetnika koji cekaju da budu pronadjeni ,

 

BTW , Tom Harell sa ekipom mi zaista zvuci dobro .

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zbog ovog Darkjazz Ensemblea sam svaki čas skakao s kauča misleći da su mi zvučnici riknuli odnosno da je pojačalo u klipingu! :rofl:

 

Cudno , jer kod mene radi najbolje definicije muzickih detalja ovaj YT snimak trazi bash nekako malo glasnije slusanje :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I za one koji ga obozavaju kao ja (mada ovde bubnjar dominira sa neverovatno precizni ritmom)

 

 

ps

C Jam Blues" is a jazz standard composed in 1942 by Duke Ellington and performed by countless other musicians, such as Dave GrusinDjango Reinhardt,Oscar Peterson, and Charles Mingus. As the title suggests, the piece follows a twelve-bar blues form in the key of C major. (wikipedija)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kolegione odlični su ovi Kammerfilmmer, slična priča kao Bohren ili Necks-i, nije strogo jazz ali prolazi tu negde

 

 

 

Znam za The Necks , imaju par odlicnih albuma , koliko se secam mislim da su oni iz Australije ,

 

Kammerflimmer Kollektief  su savim OK , naso sam i ceo album na Soundcloud-u  ,

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...