Jump to content

U poseti kod Brke ( Sax -a ) ....... generalna MOTOBIKE tema


BANAT

Preporučeni Komentari

heated grips :)

 

elem , planiram prepravku mojih prigusnih lonaca na topove , prinicpijelno isto to sto si ti kupio

sama prepravka je jednostavna

sto se tice ostalih radova , nabavio ostatak stvari da zavrsim motobench , ali mi se nesto ne da zadnjih par nedelja ........ sacekacu da se malo podgrejem

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ovo gore je obican grejac od 2kw sa ventilatorom gdje termostat zaustavlja i ventilator kad prekine i grijanje tako da ne duva "hladno". Jednostano a jeftino.

Da je samo moja garaza mozda bih i trazio nesto bolje, ovako dijelim sa dvojisom i po tome sta placamo ne smijemo ovo ni prikljuciti ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma znam , nego imam iskustva sa industrijskim kaloriferima** gde su fabricki ugradjeni takvi (bem ga , bar lici da je ) infra grejaci

samo bacanje para na struju , ne mozes nista ugrejati

prepravkom - zamenom klasicnih grejaca (grejna spirala na cilindricnom samotnom telu ) dobija se hrkljus od efikasnosti , u odnosu na fabricki zajeb

 

**kod nas se svojevremeno VOS Žabalj proslavio sa tim .......... ono - ostatak kalorifera je bio korektan :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bogami, ovdje je +6 danas i cim je oko 12 sunce izaslo slucajno primjetih neke Svedjanke u toplesu ... valjda hvataju boju pred skijanje  :wub:

 

Motorin je u garazi, isao sam da ga pokrijem  i ususkam a bogami i malo upalim, a i da provjerim da li se baterije pune kako treba :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...