Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

pre 6 minuta, shonne reče
pre 9 minuta, Mikorist reče
Ems2Jb9WMAcQOfL.thumb.jpg.f9ea9451ee166f7840a3b75a9b8afa9b.jpg Best mandalorian episode ever! Disney_Mandalorian_S2_Helmet_all.png

U prvoj epizodi druge je zapravo lik koji glumi mandaloriana...jesi li primetio?

da...nego su sad počeli da ubacuju sve likove iz crtanih epizoda - Clone Wars Bo-Katan, Ahsoka Tano....:smesna:

 

Mora skinuti šlem do kraja ovog serijala... Ali mora :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da...nego su sad počeli da ubacuju sve likove iz crtanih epizoda - Clone Wars Bo-Katan, Ahsoka Tano....:smesna:
 
Mora skinuti šlem do kraja ovog serijala... Ali mora :rofl:
Nisam pratio crtace star wars... U ovome uzivam. Isti dan je on i star trek, i jedna i druga SJAJNA [emoji16]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

volim ovaj Netflix, narocito zadnje vreme...

elem pojavila se cela sezona za The crown,...hrvatski titl u full formatu od nedavno na netflix, gospoda to lagano skinu preko tools i eto nama obicnim smrtnicima uzivanje preko ducana :)

inace, da vidimo i princezu Dajanu, napokon :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 minutes ago, shonne said:

volim ovaj Netflix, narocito zadnje vreme...

elem pojavila se cela sezona za The crown,...hrvatski titl u full formatu od nedavno na netflix, gospoda to lagano skinu preko tools i eto nama obicnim smrtnicima uzivanje preko ducana :)

inace, da vidimo i princezu Dajanu, napokon :D

Zašto obični smrtnici ? Mi ostali, koji plaćamo uredno 9.99 eura/mesec smo onda neobični smrtnici ili besmrtnici ? :)

Šalu na stranu, zaista sam se odmorio od cimanja i traženja torenata, uklapanja titlova u naslove, prebacivanja na fleš, pa u smart TV, pa radi, slika - onako, ton - ovako itd. . . 

Dodatno, HBO GO za 5.99 eura/mesec i kombinaciji sa Netflix je nešto što mislim da nije neki izdatak za nekoga ko voli film i tv serijale.

Ispod 2 k dinara mesečno ( 6 paklica cigareta, 1 litar prosečne brendirane rakije , etc. ).

Kada mi istekne ugovor sa SBB u februaru 2021 god. otkazaću Gold Trio paket, uzeti samo net paket (optika) u MTS, ove dve platfome i - vozi.

Probao Amazon Prime, ne isplati se trenutno.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zašto obični smrtnici ? Mi ostali, koji plaćamo uredno 9.99 eura/mesec smo onda neobični smrtnici ili besmrtnici ? [emoji4]
Šalu na stranu, zaista sam se odmorio od cimanja i traženja torenata, uklapanja titlova u naslove, prebacivanja na fleš, pa u smart TV, pa radi, slika - onako, ton - ovako itd. . . 
Dodatno, HBO GO za 5.99 eura/mesec i kombinaciji sa Netflix je nešto što mislim da nije neki izdatak za nekoga ko voli film i tv serijale.
Ispod 2 k dinara mesečno ( 6 paklica cigareta, 1 litar prosečne brendirane rakije , etc. ).
Kada mi istekne ugovor sa SBB u februaru 2021 god. otkazaću Gold Trio paket, uzeti samo net paket (optika) u MTS, ove dve platfome i - vozi.
Probao Amazon Prime, ne isplati se trenutno.
 
Neko ko je jos 2000-ih skidao sa satelita naslove, navika je da se skida sa ducana, sve dok se moze. [emoji846] Nije problem uklopititi titl sa verzijama koje izlaze, sve to postala profi rutina [emoji16]
Ja tesko, da cu da pobegnem od Total, sportski kanali i njihove emisije na satelit su pravo blago. Jeste da mogu da uzmem Eon posebno, ali tu je u pitanju i starac koji pored sportskih prati i konstantno N1 i Nova S na TV...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e brate, odgledah Coma neko vece ...... pa pokusah da skontam kad sam zadnji put ista gledao

samo skidam i brisem posle par meseci 

greota sto dajem pare i za osnovni paket kanala u mts BOX

istog momenta kad budem mogao da odjavim i TV i fix telefon uslugu, cu odjavim

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e brate, odgledah Coma neko vece ...... pa pokusah da skontam kad sam zadnji put ista gledao
samo skidam i brisem posle par meseci 
greota sto dajem pare i za osnovni paket kanala u mts BOX
istog momenta kad budem mogao da odjavim i TV i fix telefon uslugu, cu odjavim
Ja gledam, ne kazem da ne, ali mnogo sam pobirljiv. Ono sto nadjem kao nesto sto neko mnogo hvali ili u vecini slucajeva cujem Doc ve preporuke [emoji846]. Mislim da u mom slucaju je izdasno davati mesecnu pretplatu za neki filmsko seriski paket. Greota [emoji847][emoji16]
Dok su starci Bogu hvala zivi, moram da imam paket. Tako je kako je. Inace internet rules [emoji123][emoji14]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

30 minutes ago, shonne said:

Neko ko je jos 2000-ih skidao sa satelita naslove,

Kad se setim samo koliko se "đubreta" skidalo u to vreme sa nekim naslovom... Satelitska kartica i samo zvone  MB-ti po disku :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

48 minutes ago, Doktor said:

Šalu na stranu, zaista sam se odmorio od cimanja i traženja torenata, uklapanja titlova u naslove, prebacivanja na fleš, pa u smart TV, pa radi, slika - onako, ton - ovako itd. . .

Kako je nekada bilo, sada jebanja :)

Ako imaš Serviio + smart TV = ne trebaju ti fleške

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad se setim samo koliko se "đubreta" skidalo u to vreme sa nekim naslovom... Satelitska kartica i samo zvone  MB-ti po disku [emoji4]
Sta posalju to primas. Najgore je bilo kada neki rar fajlovi od celine imaju error pa juris te fajlove, preko dial up veze,...budes srecan ako neko u tvom okruzenju ima... Kakvo je to samo ludilo bilo. [emoji123][emoji14]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imam je i ja negde u fiokama, al pobacao sve tanjire
jedino sacuvao parabolu od 2m, marinija od 2mm, pa ti vidi
sta da se uradi sa tim? nije za talandaru bas nesto .....
Sa osnovnom sa kojom sam radio bila je 2m sa motor za okretanje. Pokupio je u ono vreme Kopernikus Nis, kada su pocinjali da rade sa satelit trgovinom, kasnije presli na kablovsku etc...
Ona je bila loseg kvaliteta, tj zub vremena se kod nje pokazao od kise, snega...
Posle sam za starca uzeo za Alek 1,6 pa i nju promenio kupio drugu za Alek, a u selo imam Totalovu sivu. Sve to jos uvek cuvam. [emoji846]
Razmisljao sam za selo da osposobim jednu sa karticom, ukoliko je to uopste moguce, da li za nju ima novih drajvera za Sat track karticu, voleo bih negde da ubodem Mezzo kanal...imaju odlicne svirke [emoji847][emoji123]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naletim neki dan na ovaj videjo na YT. Podesim tv prema njegovim uputstvima iz čiste radoznalosti i bum, čova je u pravu!!!! Mnogo filmičnije i prijatnije za oko. Jedino, obzirom da koristim LG plazma 50 morao da dodam 20-setak % oštrine više. Drugačije reaguje plazma od LED tv-a. Verovatno da mnogi imaju napucane boje, svetlost i ostalo, pa ako hoćete pravi Bio doživljaj probajte ovakvo podešavanje i ne upadajte u zamku da vam se ne dopada na prvu loptu. Pustite malo oku da se prilagodi i navikne - da se "usvira". 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

18 hours ago, mrcelavi said:

Naletim neki dan na ovaj videjo na YT. Podesim tv prema njegovim uputstvima iz čiste radoznalosti i bum, čova je u pravu!!!! 

. . . . 

Veliko hvala za ovaj video klip. :worship:

Neizdrž dok ne dođem kući i setujem TV. :jump:

Btw, ovaj čova je niko drugi do Kristofer Nolan ( https://www.imdb.com/name/nm0634240/ ). 

Batman, Inception, Interstellar . . . .

nolan.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...