Jump to content

Preporučeni Komentari

Odgledao..na momente jako dobro, onda nesuvislo, i kraj koji apsolutno ne stoji...kao da su se producenti svadjali oko toka i kraja. Obilje preterane surovosti bez ikakve potrebe..

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
7 minutes ago, крокодил said:

Odgledao..na momente jako dobro, onda nesuvislo, i kraj koji apsolutno ne stoji...kao da su se producenti svadjali oko toka i kraja. Obilje preterane surovosti bez ikakve potrebe..

Stoji mi na fleš-u ima nekih nedelju dana. Nikako da se nakanim da odbindžujem. Thnx za ove info. 

Sinoć odlgedao prve 3 epizode Little Fires Everywhere

https://www.imdb.com/title/tt8089592/?ref_=nv_sr_srsg_0

Reese Witherspoon standardna. Drago mi je bilo videti Joshua jackson-a ( Fringe, The Affair ) u roli njenog supruga. 

Može se gleda. :)

little1.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ovo sam negde vec postovao, ali moram ponovo, kao preporuku; odgledao sam prve 4 epizode, ali kakva je to ludara....steta bi bilo propustiti, pa kad uhvatite vremena....

p16672972_b_v8_ad.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Dark me odusevio, sjajno. Bolju seriju ili film naucne fantastike, proslost, sadasnjost, buducnost...dimenzije, nisam gledao.

Ako prezivimo ovo sranje septembra cekamo Boys-e

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
10 hours ago, shonne said:

mnogo vremena je proslo a da nemamo zmajeve, ne ide to tako :D

Sam ti reko da ne ostavljaš naglo vutru!!!! 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
14 hours ago, mrcelavi said:

Sam ti reko da ne ostavljaš naglo vutru!!!! 

vec 16-17god se to ne konzumira, zajedno sa alkohol... sad samo B12 neuro MAX :) super mi... ;)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Za ove tropske dane preporuka :

Baghdad Central, UK serija za kanal 4.

https://www.imdb.com/title/tt7411098/

Maestralni Waleed Zuaiter koga posle odgledane prve epizode malo proguglate, shvatite koji je to vec veteran u tv serijalima ( Law & Order, Homeland, Revolution, House of Cards, Altered Carbon, te The Spy i jos mnoge epizode po serijalima ).

Dobra UK ekipa glumaca, takodje starih znanaca iz UK serija, i kao tresnja na kupu, Corey Stoll ( The Strain, Billionares etc. ) kao zaista mocno "pojacanje" iz US.

U pocetku sam se lomio da li da uopste gledam ovaj tv serijal, obzirom na tematiku i svu nesrecu sto se desila Iraku i irackom narodu, ali, isplatilo se. 

Poreporuka. :thumbsup:

bagdad1.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Za vikend odbindžovana tv serija The Head.

https://www.imdb.com/title/tt8290362/

Ovo je tv serija koja je okupila internacionalnu ekipu glimaca ( UK, Skandinavija, Japan, Španija ) i to zaista dobro funkcioniše po tipu da kada su dijalozi npr. skandinavaca, oni pričaju svojim jezikom.

Inače, nekako je sve preambicionzno skockano, ima tu dobrih delova, ali generalno jedna mršava trojka ( 3- ).

Ne bih da spojlujem, ima par twist-ova, nekome se možda oni svide, meni lično nisu.

Zaključak : može da se gleda ako nema ništa bolje na repertoaru. :)

head1.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ja bih dao toj seriji jednu jaku četvorku, kao i moji ukućani. Osvežavajuć utisak je ostavila, valjda zbog predela gde se radnja dešava.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
13 minutes ago, Nesic said:

Ja bih dao toj seriji jednu jaku četvorku, kao i moji ukućani. Osvežavajuć utisak je ostavila, valjda zbog predela gde se radnja dešava.

emoji846.png

Da se razumemo samo : moje ocene idu od 0 do 10. :)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...