Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

10 hours ago, Mikorist said:
WWW.IMDB.COM

Watch Trailer | 2:09

NA preporuku @Doktora.

Luđe nešto skoro nisam gledao......

Sci-Fi triler.....definitivno...

Služimo Narodu ! :Viannen_loungelizard:

10 hours ago, Zen Mod said:

ja odustajem definitivno

msm, poplava filmova koji kakvi god da su, mogu da predstavljaju samo epozicu onog sto je napisano

Ja ne bih bio toliko isključiv. 

Ova tv serija je dugo pripremana, snimana i predtavlja jedan od Netflix-ovih aduta za ovu godinu. Surova je trenutno konkurencija na tom terenu.

Svima je jasno da ima gomila ispodprosečnih tv serijala, ali msm da ovom tv serijalu treba dati šansu.

Dodatni benefit je što je juče ( 21.03.2024. ) izašla komplet ( svih 8. ep. ).

Javljam ovde utiske kada je odbindžujem za vikend. :jump:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, Doktor reče

Na žalost, poslednja epizoda 2. sezone podbacila. Kao po matrici mnogih tv serijala ostaje otvoren kraj, ali uz jednu dodatnu glupost u jednoj od varijanti zombi apokalipse. Skinuo sam ocenu za 2. sezonu sa 8 na 7. Praktično, izuzev epizode pod nazivom Reach ( ep. 4 ) koja je značajno odkočila od svih prikazanih iz 1. i 2. sezone, serijal upada u mediokritetstvo.

Naravno, čekaćemo 3. sezonu ako je bude i gedati sa uživanjem. 

Taman je krenula akcija i konkretna stvar i kraj. :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, Zen Mod said:

ja odustajem definitivno

msm, poplava filmova koji kakvi god da su, mogu da predstavljaju samo epozicu onog sto je napisano

Ako misliš na 3 body problem... ...veći mindfuck nisam skoro čitao, uz ogradu da od trećeg toma nisam digao ruke samo zbog prva dva.

Knjige su mi najbolji SF koji sam čitao posle The Player of Games (Ian M. Banks) da me ponelo a ima tome nešto godina. Msm, nije Player nešto epohalno, ali detetu u meni lego baš baš.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zavisi od ličnog ukusa. Mislim da će teško neko da dostigne Vilijem Gibsona. Pogotovo da ekranizuje “Neuromanser-a”, “Grof Nula” i “Monalizin natpogon” . 

Možda Denis Vilnev ako poludi :smesna: i/ili počne da se drogira :laugh1tooht:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 3/21/2024 at 9:28 PM, Mikorist said:
WWW.IMDB.COM

Watch Trailer | 2:09

NA preporuku @Doktora.

Luđe nešto skoro nisam gledao......

Sci-Fi triler.....definitivno...

Izbacilo mi na netflixu sinoc. Zaginuh do 4 izjutra 😅 Danas ako stignem odgledam ostatak. Jako interesantno, solidno predvidivo ovo sto se do sad izdesavalo, mada i moj mozak radi na mindfuck rezimu kada gledam scifi. Za sad jako solidna stvar za odgledati. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 Body Problem - odgledao u 2 dana. 

Prvih 5 epizoda sinoc i to je bilo iznad Netflix-ovog proseka.

Na zalost, epizode 6, 7 i 8 nisu tog tempa, komplet stimunga prvih 5 ep. i to kvari generalni utisak.

Srecom, prosle godine je izasla kineska serija 3 Body Problem. Ima 30 epizoda od po 1 h. Upravo pocinjem. :coffee:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odgledah i ja tri poslednje u sezoni. Da, slicnog sam misljenja kao doca. Malo losije nego prethodne, vise predvidive, ali i dalje ok, ako bude druge sezone gledacu :) Ovu kinesku mozda nije lose naceti. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 3/22/2024 at 9:41 AM, Mikorist said:

Zavisi od ličnog ukusa. Mislim da će teško neko da dostigne Vilijem Gibsona. Pogotovo da ekranizuje “Neuromanser-a”, “Grof Nula” i “Monalizin natpogon” . 

Možda Denis Vilnev ako poludi :smesna: i/ili počne da se drogira :laugh1tooht:

Iščitao sam pomenute i volim Gibsona ali mu je stil pisanja katastrofa, nije mi baš zanatski to kako treba. Baš mora da budem raspoložen i da se potrudim.

Suprotnost je npr. "Hiperion" Den Simonsa. Dobra priča i zanatski odličan pisac, vozi da ti se ne ostavlja knjiga.

 

Inače i Hiperion i Neuromanser se pominju za ekranizaciju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

23 hours ago, Brijac said:

Odgledah i ja tri poslednje u sezoni. Da, slicnog sam misljenja kao doca. Malo losije nego prethodne, vise predvidive, ali i dalje ok, ako bude druge sezone gledacu :) Ovu kinesku mozda nije lose naceti. 

Ovde dole lepo objašnjeno ono što smo i mi primetili gledajući Netflix serijal. :coffee:

TITLOVI.COM

Ovaj tekst namenjen je onima koji, pre svega, smatraju da je iskustvo uživanja u lepoj literaturi bogomdano za mir i spokoj duše. Takođe, i...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima


Da zamislimo da se Ned Stark probudi iz mrtvih i pita Jon Snowa šta se desilo :

“Džone šta se desilo od kako su mi ošjekli glavu”
“uh, paaaa ubili su ti dva sina, ženu, ali onaj nepokretni sin je postao najmoćnije biće na planeti”
Znači on ih je osvetio?
“ma jok”
A ti si vidim saznao da si sin prestolonaslednika Targarjena i moje sestre Liane... sta si uradio s tim?
“Ništa”
Dobro, bar ste uspeli da sredite Lanistere, oni su bili najveća pretnja westerosu.
“Ma jok, ispostavilo se da su najveća pretnja bili oni monsteri sa severa koji donose zimu i dugu noć”
Auuu znači bilo je teško? Koliko ste se dugo borili s njima?
“Jedno veče, Arya ih sve pobi. Genocid ćale, ge-no-cid! Izginuli su svi kao i Dotraki!”
Dotraki su svi izginuli? Jel ostao bar neki?
“Ma jeste, svi su živi”

 ni knjiga ni serija me ne zanimaju. 

Uz duzno poštovanje.:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@shonne

Gledao prve dve sezone ( msm da nisam ni tu drugu odgledao do kraja ).

Uvrnuto, originalno u domenu tv serijala, ali mene nije baš nešto cimnulo.

Napustio sam i neću vrv nastavljati.

Nego, kada smo na slovo B - nisi odgledao ( ili jesi ? ) seriju Banshee

E to baš šuri za sve pare. :jump:

Ozbiljna preporuka. :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...