Jump to content

TPA3116 Class-D Stereo Amplifier Board [50W+50W]


skrstic

Preporučeni Komentari

Sve je ovo jako lepo i ok,nego recite mi gde ste tacno narucili (Aliexpress,Sure electronics,Ebay???) i kako ide placanje???? Ja nemam nikakvu karticu, da li moze da se placa WesternUnion-om??? Ili ako ima neka dobra dusa na forumu pa da mu dam pare pa da naruci ako ima neku karticu.....ili mozda neko prodaje ovaj model sto je i clan x1gor narucio!? HVALA

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

   Ja sam naručio preko Alija, plaćanje je Visa Electron karticom....

J*bmga nemam nikakvu karticu, ovde kod nas niko ne uvozi to za prodaju??? mene bi zanimalo i neki jaci za neko izlazno pojacalo....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 months later...

Hi hi hi, meti audiofilske pitone i ciglu na mrgu da ne povuce sa police. Mlogo smesno izgleda. Ja bi, sa dizajnerske strane, koknuo jos veci precnik knoba za pojacavalecku funkciju da izviri po santim ispred front table, saglasno tome i na zadnjicu.

Vizualizujemo li ovo, ugledamo veliki ogromantni knob i pitone, looking odozgo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Pfffffff........ne znam jesam li sretan što sam saznao za dobru pločicu ili tužan što sam već uzeo drugu.....  :rofl:

Za što mu dođe onaj kabel na slici? Izgleda po obliku da je za "Audio input socket". Ima tri pina - to znači da je L + G + D u pitanju? Zar ne?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Bumbar(Pčelac)☺

Stuglo ima tome par nedelja nego slabo slušao muziku.

Ceo zvučni spektar mi se više sviđa.

@Zero

Ovo mi je treća i ne žalim se. 11$ je stvarno smešno. Kablić je za povezivanje stereo ulaza, npr činč. Ja sam predhodnoj jedan kraj odsekao i zalemio na činčeve.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Malo Skrsticevo cudo zvuci ko 3 aviona. Nije ostro, kontrolisano celim spektrom, detalja kolko oces, veoma prijatno iznenadjenje za mene, za koliko malo para mnogo, mnogo dobre muzike. Krle jos samo da po obicaju rokne to u ultra skupu kutiju cirka 150 din, i to ce da osisa mnogo skuplje i imenom nadrkanije snagase. Krle, svaka cast. Zvucalo ko zdravlje. Jos kad se zakacio Silent Bobov dac. ... milina.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima skoro godina cela kako povremeno pomislim da li sam ja fijuknuo ili sta, ali izgleda da nisam, evo i Milosav dade pohvalu chipu, sutra ce ili grad da pobije višnje ili ce cunami da zbrise kineze sa obale Morave, ne znam sta ce biti, mada se plasim da ne bude dvojka na Island :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...