Jump to content

VF pletenica - svila i kadifa


Gosha

Preporučeni Komentari

Jbg reVox ti vec skoro gotov ,pa svajs aparat u ruke pa izvari s, kutiju. :oke:  :shok:

 

 

ma đe gotov ima posla kolko hoćeš

 

motor trafo i kontrola motora izvađeni iz philipsa šede u kutiji i čekaju da se osmisli baza gramofona i đe trafo da ide napolje ili unutra

 

tanjir i osovina takođe skinuti  - dilema dal da ide subšasija dal ne - vjerovatno da ide subšasija

 

treba praviti novi puley za motor jer se mjenja tanjir

 

subšasija prvi problem sa kačenjem 2 ručke jer ih treba staviti na subšasiju

 

a i ručke se modifikuju oću reć idu sa 9 na 12 inča pa promjena ožićenja, kontra tegovi i slično

 

pa da se uradi akrilni tanjir  i još po nešto

 

pa sve to treba skutijati da liči na nešto :wink2:

 

ima posla vjeruj dosta

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 96
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

... meni nije... :buehehe:

 

... nego, lako ćemo da javimo kad stigne... kako ćemo znati da nije stigla ako nije stigla?

 

Podseća me na jedno od teških pitanja na koje teško da ima odgovora: zašto fizičari (koji se bave tzv egzaktnom naukom) ne mogu bez filozofa (a ne mogu pa ih zbog toga i mrze...)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... meni nije... :buehehe:

 

... nego, lako ćemo da javimo kad stigne... kako ćemo znati da nije stigla ako nije stigla?

 

Podseća me na jedno od teških pitanja na koje teško da ima odgovora: zašto fizičari (koji se bave tzv egzaktnom naukom) ne mogu bez filozofa (a ne mogu pa ih zbog toga i mrze...)

(Pro)čit'o knjigu?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kako ćemo znati da nije stigla ako nije stigla

Lako, svi kojima stigne neka jave a oni kojima ne stigne nemoj nista da jave pa ako svi ne jave da im je stigla, znaci da nekome nije stigla i to onome ko nije javio da je stigla.  :crkavanje:

Prosto zar ne.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Okej, onda da kažem da je mene danas obradovala koverta sa dva smotuljka VF pletenice. Mint kondišn. :respect:

 

 

danas je bio dobar dan - stigle pletenice, tj žičke, gotova mi regulacija za vrtuljak (drive za gram-motor) a stigo mi i Jose Feliciano LP, pa još čitav, neoštećen... Samo još da stignu alu i karbon cevke... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da pozdravim i da se zahvalim mr.Goshi pletenice stigle danas. :respect:

E sad sam tek n.j..o pa brate ovo moram nositi na mikro hirurgiju da se zalemi jer ja znam samo pistolj lemilicu da upotrebljavam.Molicu lepo kad dodje vreme za to i uputstvo za upotrebu.Pozdrav pistoljas. :yikes: /u sta se ja upustam tek sad vidim/

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Okej, onda da kažem da je mene danas obradovala koverta sa dva smotuljka VF pletenice. Mint kondišn. :respect:

 

 

danas je bio dobar dan - stigle pletenice, tj žičke, gotova mi regulacija za vrtuljak (drive za gram-motor) a stigo mi i Jose Feliciano LP, pa još čitav, neoštećen... Samo još da stignu alu i karbon cevke... :)

aaaaa mogao bi ja ondak danas navratit da čujem josu a i usput da ti donesem Miladojku (bloodylon flac) što nisi mogo nigde naći  :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto to je PTT Srbija. Juce poslato danas stiglo i to obicnom postom.

Pitam se da li nam je uopste vise i potrebna brza posta koja je 10x skuplja a brzina ista.

Stiglo je sedmorici od 10 poslatih. Fali jos Kuja i naravno dvojica iz inostranstva Ninja i Revox za koje je i razumljivo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uparavo sam se vratio kuci, otvorio sanduce ...i ...stiglo!!! :respect:  :respect:  :respect:

 

 

PS!

 

Kako se ovo cudo od tanusne zice lemi?

 

U pitanju je nekakva kao "litz" zica, svaka licna je izolovana zasebno, pa se ta izolacija rastopi od vreline kalaja, 

 

...ili je nesto drugo u pitanju?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uparavo sam se vratio kuci, otvorio sanduce ...i ...stiglo!!! :respect::respect: :respect:PS!Kako se ovo cudo od tanusne zice lemi?U pitanju je nekakva kao "litz" zica, svaka licna je izolovana zasebno, pa se ta izolacija rastopi od vreline kalaja, ...ili je nesto drugo u pitanju?

Ja to vec napiso ,nosis zicu na mikrohirurgiju pa to doktori zaleme :wink2::whistle2:

upravo tako - nema posebnog ciscenja

Zene al posebnog lemljenja,treba lupa velka ko tiganj. :wink2: bar meni.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...