Jump to content

RIAA sa balansiranim izlazom+selektor izlaza


chakija

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 30
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

U jednom sigurno težim, ko i svi...da  navršim što više godina i da budem skroz funkcionalan za mlađe naraštaje :hihihihi:

 

Iskreno mi je drago da se kreces polako, ali sigurno ka vintage "vodama". :thumbsup: Kapetane, mirno ti more ! :) Uzivaj.

 

Ja sam još uvek mali od palube, a oluja nailazi...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vid' moj šogor tamo radi, ja nazovem i pitam jel' ima,

on kaže koliko ti treba?

pa reko, ne treba mi samo pitam jel ima

kaže ima

puna fiokica...

Звао,

има, цена 34рсд,

само што није пуна фиокица,осим ако није малена, можда 5-6 комада.

Дакле као што рекох, у овој државици неможеш сакупити 20 комада .

Кад погледаш сакупљање са разних страна испада далеко скупље неголи купити 20 комада ј310.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Звао,

има, цена 34рсд,

само што није пуна фиокица,осим ако није малена, можда 5-6 комада.

Дакле као што рекох, у овој државици неможеш сакупити 20 комада .

Кад погледаш сакупљање са разних страна испада далеко скупље неголи купити 20 комада ј310.

 

Lepo rekoh, ima, nego nikom ne kažu da ima pedeset nego ima par komada, tako da kad ih neko drugi nazove, bude i za njega - imaju oni neke svoje "regularce" za koje uvek mora da bude... Iliti, zanimljivo je kako to da sad ima 5-6 komada, i ti recimo kupiš sve i ja sutra nazovem i pitam, a ono, volšebno, opet ima... pet - šest komada... To se zove diplomatija - prema svima fin, svakome uvek na usluzi... Mada, nešto me to i ne sekira... kad meni treba neka bude a odakle se cela Srbija snabdeva... nije moja briga... U suštini, može da se desi da stvarno nema, ali onda već ubrzo bude novi uvoz i to traje kratko...

edit: Sipi onomad trpo BF862 u sve što je pravio i to naznači u šemi. Ja se posle češem, gde u tri majčine da ih nađem pa mi kaže da može tu i SK170 a može i SK363 i svašta može... Super, ja lepo kupio 300-400 komada ovih 2SK363 i imam dve-tri doživotne zalihe... za ceo forum... (pošto ja više nemam šta sa njima da radim - sve uradio šta sam mislio)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

EDIT:Затребаће и теби нека егзотична цевфка,само полако..

 

Nadam se da neće - ove što imam u Bastardu, kako i koliko ih koristim, nadživeće me... :)

U prizemlju se amp sad već skoro nikada i ne uključuje - nema ko da ga sluša a u CD plejer idu ECC83 ili nešto slično... kojih imam... za mojih tri ili pet života...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...