Jump to content

Beyma koaksijalac - tannoy alternativa ili nešto sasvim drugačije


chakija

Preporučeni Komentari

Međutim, Wooland pored tih kutija ima i MLTL za tannoy-e koje su u fazi izrade

 

Vidio sam to, ali nema još dimenzija iako prema promjeru drivera u odnosu na FB izgledaju nešto šire od tvojih. Je li to zato što Woli ionako ima napravljene drvene stalke za Tannoye ili je riječ o drugačijim parametrima drivera ne znam.

 

 

P.S. Još nisi našao lapsus u svom postu 218? :hihihihi: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 530
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Tannoy monitor gold i ova beyma nemaju apsolutno ništa slično u pogledu parametara, pa otud i razlika u dimenzijama kutija.

A ZZZ je stara kuka, tj hoću reći opasan igrač :D

 

ZZZ je isto stara kuka, tako da ni njegove savete ne mogu uzeti zdravo za gotovo. 
 

 

:hihihihi: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vecom litrazom se nista ne dobija u pitanju Beyme

 

dubina - ne treba vise , a da je manja bilo bi smesno

 

isto vazi i za sirinu

 

napravi kutiju pa onda vidi koliko je mala ili velika

 

ispostuj te dve kose pregrade a za ostale volja ti bilo - stavi letvice kao ukrucenje po trecini raspona i uzivaj

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vidio sam to, ali nema još dimenzija iako prema promjeru drivera u odnosu na FB izgledaju nešto šire od tvojih. Je li to zato što Woli ionako ima napravljene drvene stalke za Tannoye ili je riječ o drugačijim parametrima drivera ne znam.

 

 

P.S. Još nisi našao lapsus u svom postu 218? :hihihihi:

 

To će biti Godzila kutija, veeeelika, onako baš domaćinska :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Četiri 315-ice za 40 novaca??? Pa da ih pošalješ u Lokwood na popravak isplatilo bi se, a kamoli da uz njih još naručiš kitove i popraviš kod kuće ili lokalnog majstora.

 

 

To će biti Godzila kutija, veeeelika, onako baš domaćinska :)

 

 

Ih, pa neće se gazda valjda sramotiti sa nekim malim kutijicama, pa da mu se komšiluk sprda na čemu jadan mora slušat Rahmanjinova. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad ih bude zavrsio u "omanjoj" dvoiposobnoj kutiji, pazljivo ce se poceskati po glavi, okrenuce se oko sebe, krajickom levog oka nazrece stazu izmedju Tanoja, nezno ih podici  viljuskarom,  razvaliti parce zida, premestiti  kod sina u sobu, slikati za NATGEO (velike seobe) sesce, zapalice cigaretu,upitace sebe "koj mi moj ovo trebalo", uzeti pice, pustice vrtesku i nastaviti da uziva u Djurdjevkama. :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad ih bude zavrsio u "omanjoj" dvoiposobnoj kutiji, pazljivo ce se poceskati po glavi, okrenuce se oko sebe, krajickom levog oka nazrece stazu izmedju Tanoja, nezno ih podici  viljuskarom,  razvaliti parce zida, premestiti  kod sina u sobu, slikati za NATGEO (velike seobe) sesce, zapalice cigaretu,upitace sebe "koj mi moj ovo trebalo", uzeti pice, pustice vrtesku i nastaviti da uziva u Djurdjevkama. :msn-rofl:

 

 

Kasnije će poslužiti kao rekvizit u uvodnoj sceni filma "Odiseja u svemiru 3000". :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kasnije će poslužiti kao rekvizit u uvodnoj sceni filma "Odiseja u svemiru 3000". :D

Tanoj monolit u sredini, Zen polu go, nedepiliran, samo u krznu, okicen plocama  kao vrhunski prvosvestenik, ekipa Tanoj sledbenika uz njega, :respect:  klanjaju oko monolita. U tom momentu izlazi sunce u obliku Sonido drajvera. Muk, nervoza, ocaj, neverica.  Bes ili ti rage against small boxes. Sad krupni plan. EMT banana rucka leti kroz vazduh, rotira, rotira, rotira, Flash.... Svemir, stanica rotira, rotira... unutra ja, pijem dunju, i silno se zajebavam. Zen izvini burazeru,  nisam mogao da odolim. Zero je kriv, kud pomenu Odiseju. Sram te bilo Zero. :oldtimer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:buehehe:

 

samo jedna stvar fali - kupaci od rozne jambolije .............

 

( za neupucene - Speedo od jambolije)

 

tu sam kategoriju ( per se )  neki dan pokusavao da objasnim mom Vladi ..... nisam siguran da je skontao bas 100% - ipak je on gradsko dete

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad Latino odradi banku, kupi polovna, ogromna kola. Kupi i tri ribe polovne, ogromne, stavi ih u kola. E sad, to na cemu one sede, tj presvlake su obicno roze boje i cupave. Nije preporucljivo mrdati se na njima zbog statickog elektriciteta. Oce da istope sinteticke potkosulje. nesto ovako odprilike. Vivaaaaaaaaaaaaaa

post-264-0-67643100-1382869762_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad Latino odradi banku, kupi polovna, ogromna kola. Kupi i tri ribe polovne, ogromne, stavi ih u kola. E sad, to na cemu one sede, tj presvlake su obicno roze boje i cupave. Nije preporucljivo mrdati se na njima zbog statickog elektriciteta. Oce da istope sinteticke potkosulje. nesto ovako odprilike. Vivaaaaaaaaaaaaaa

 

 

Jebeš Vukajliju. Grozni je moj drug! :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...