Jump to content

Nissville Jazz Festival


Woland

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 122
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

 

Daklem, .... Skoplje :

 

1. Grozni

2. Doktor

3. Woland kao sto rekoh, jos ce malo da palamudi, pa ce da oce.

 

 

Take it easy amigo, just take it easy and veeery slowly :) Polako, ke vidime :) Uostalom, otvori novu temu, šta troluješ ovu moju :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jako brate,svaka cast,kako samo uspevate:Roscoe,D.Holland,S.Endresen..steta sto je to za mene predaleko :wild:

Evo, ja upravo gledam Wizz, 18/10 dolazak 21/10 odlazak od mene za 80€ ... pa ovo jeftinije nego da odem ovdje na solo veceru :-O
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dosao bi i ja do skoplja ako mi nesto ne pojede vreme. na 2 poslednje vecere radije nego nesto drugo.

i pazite u skopju se jede isto dobro kao i u nis, tako da se pripremite.

 

А да планираш још од сада? Нисам Шурбета видео скоро годину дана, али сигуран сам да би се обрадовао. Идем код њега за пар дана да договорим карте.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.. jedino bih naglasio da su Nouvelle Vague sve vreme mnogo dobro zvučali a i izgledali (plavuša, brineta i crnka - trio fantastikus ), bili su kao "navijeni", energični i neumorni od početka do kraja.

 

Ja bas ne vjerujen, ajde uvjeri me sa slikama :-)

 

 

Mislio sam da imam u mobilnom nekoliko video klipova snimljenih baš za ovakav slučaj "nevernih Toma", ali avaj, toliko su bile vrele one Francuskinje da su mi spalile kameru. Do vraga što je zvuk na snimku potpuno uklipovan, znao sam da će tako biti od onolikih dB-a, očekivao sam da će bar slika da bude prihvatljivog kvaliteta...

No, kada bolje razmislim a posle odgledanih nekoliko postojećih klipova na JT, ono se i ne može snimiti a da realno prikaže svu njihovu raskoš - prolazi jedino gledanje uživo  ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigoh i ja nekako. Da ne pisem, sve ste opisali. Skoplja sto se tice petak i subota u mom slucaju. Put je veseo. Drug Woland ce jos malo da palamudi, pa ce i on da se pridruzi. Znam par sjajnih mestasca u Skopju. Doktore ajde da se organizujemo na vreme. Uzgred radnja ima dosta materijala sa Nisvila. Jedino fali TG colectiv, ali videcu sa drugarom, koji je bio na konferencijama za stampu, mozda je on izvukao nesto od njih. Veliki pozdrav Nislijama jos jednom i hvalana prelepom druzenju. :oke:

Jedan TG za mene pod obavezno ako ima.

P.s. Zli jezici pricaju da su Sir-a drzali na "kratak lanac" na Nouvelle Vague zbog pevaljki. Mislim, neverovatno...

Ma kakav lanac Milosave. Jel si ti gledao po publikumu. Pa svaka treca je duplo bolja od Novelle Vague.Ako se ide karavanom u Skopje, svrnite da me pokupite. Volandova Vectra ne verujem da bi izdrzala nasu kilazu jos 200 km.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I to sto kazes. Btw, kad. ti je pa taj Nimus ?

Bio prosle godine.

http://www.nimusfest.com/index.html

Valjda je bijenalno ako se dobro secam. Nece valjda da cekate 2014. Oma da ste dosli . Valjda ce ima neko dogadjanje. Ako nista a ono

http://www.filmskisusretinis.org.rs/

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...