Jump to content

Nissville Jazz Festival


Woland

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 122
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Molim za preporuku -  gde otici na dobar "radni" dorucak u Nis ? :dubbio:

U Nis bre sve moze da ti se desi, ali gladan ostati neces.

Zao mi je sto necu biti tu (sutra polazim za Grcku) ali verujem da ce se moj prijatelj Siroma pokazati kao dobar domacin.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Zao mi je sto necu biti tu (sutra polazim za Grcku) ali verujem da ce se moj prijatelj Siroma pokazati kao dobar domacin.

I meni je iskreno zao sto se necemo ponovo videti ( na FAK 2013 smo imali jedan kratak i kvalitetan chat u prizemlju o clipping-u kada smo ubedjivali Groznog da li ga je bilo ili ne :wink2: ).

Btw, ko je taj Siroma ? Postavljam Isto pitanje kao i Sir Oliver. :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kyle Eastwood uopšte nije loš. Zapravo, sasvim je OK, ali ima nesreću da ima poznatog oca. Band mu je uigrana fina ekipa (bubnjar se veoma ističe), prevazišli su moja očekivanja. Sasvim lep performans.

 

Pre njih je bio nekakav Englez prerušen u Italijana (Ray Gellato sic :) ), simbioza Dellboy-a i Tony Soprana, band mu se zvao The Giants :) to je bilo tako... nema veze ženska populacija je uživala (Hey Mambo! :) ), bio je zabavan.

 

Prateći program sasvim OK, dosta bandova na dva (čak i treći u gradu) besplatna stage-a (nikog ne prepoznajem, ali muzika je bila sasvim OK, bilo je tu svega i svačeg), atmosfera opuštena, ne pretresaju, ne oduzimaju pivo i vodu, u gradu živo, po kafićima live muzika, ništa turbofolk, često akustika. Nišlijke, uh bolje da ćutim, ko zna ko ovo čita :)

 

Sve u svemu, za početak, dobar festival, sviđa mi se koncepcija, baš opušten, publika ne sasvim upućena, ali iskrena. Iskrenije od Exita, muzikalnije od Beer Festa, nadam se da će potrajati takav.

 

Ko nije došao može započeti sa kajanjem :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...