Jump to content

Play lista za Vrdnik


Doktor

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 47
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ja upravo prelistavam nešto od muzike da snimim jedan ili dva CD-a da se nađe... Možda se nekom dopadne. ( biram mjuz koji nema po "adiofilnim" kompilacijama)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja upravo prelistavam nešto od muzike da snimim jedan ili dva CD-a da se nađe... Možda se nekom dopadne. ( biram mjuz koji nema po "adiofilnim" kompilacijama)

Jel to muzika za opste narodno veselje Ceca,Keba,Dara Bubamara itd.Kolko znam ,,oni ,, to ne drze. :acute:  :guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako neko moze, zamoljavam da svuce nesto od souad massi - ja ne znam gde udaram, paaaaa, ako moze da mi ispuni zeljicu :D

 

Poneću ja Rammstein, znam koliko ih voliš  :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^ Ma ne mogu da ga gledam kad se raspekmezi :) Evo sam mu skinuo 2 od 3 uflačena sa r.......... Treći ide sporo. Baš da čujem to - nepoznato mi :)

Please seed... :buehehe: (čekam...)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^ Ma ne mogu da ga gledam kad se raspekmezi :) Evo sam mu skinuo 2 od 3 uflačena sa r.......... Treći ide sporo. Baš da čujem to - nepoznato mi :)

Postavljena slika   - ovo u nedostatku dva nasa stara smile-ija kojima sam iskazivao zahvalnost, koji nestadose.. hvaaaaaaaaaalallalalla

 

inace sam neshvacen :to_pick_ones_nose2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

BTW, ja sam manje više skupio neka dva CD-a svoje neke muzike a poneću ih i u FLAC formatu pa da se može eventualno raditi neka usporedba... Zen donosi neku digitaliju pa... Možda...

 

PS. Kunem se da ništa, ama baš ništa što sam birao nije sastavni deo tipičnih "fotošopovanih" test cd ploča... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zen donosi neku digitaliju pa... Možda...

 

I ovako mi je krivo što ne dolazim vidjeti vas sve na okupu, a sad još najaviš nekakvu premijeru.....idem se ranit :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...