Jump to content

RS1003 amp


bata bane

Preporučeni Komentari

ma , samo dokaz da je Nikola Simic to radio neeeeeenadjebivo .............. nevezano za pitanje ne/razumevanja jezika

 

stepen dramskog ludila je ihaj veci kod Nikolinog Duska nego kod originala

 

isto vazi i za Djuzinog Dacu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ББ опет скрећете са теме,па после модулатори кад човек после пола године приупита о чему се ту ради..

Сад ћу ти боцнем једну цефку са иглу :shinymj5:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma , samo dokaz da je Nikola Simic to radio neeeeeenadjebivo .............. nevezano za pitanje ne/razumevanja jezika

 

stepen dramskog ludila je ihaj veci kod Nikolinog Duska nego kod originala

 

isto vazi i za Djuzinog Dacu

100% ... isto važi i za SunđerBoba . Vaca,Rahaja i ostatak ekipe su loodiiii, ... original je blijed u poređenju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Elem, zahvaljujuci ljubaznosti pojedinih clanova ovog bozanstvenog foruma, svetlost dana je ugledao i ulazni deo u cevku.

 

Znam,znam sad ce cevni puritanci da posandrcaju kad vide da sta ce da bude na ulazu u cevku, ali sho bi rekli ...volim da me boli  :wink2:

 

Na plocici je ulazni bafer za izlaznu cevku( ili POWER DRIVE)  koji ce mi omoguciti da na ulaz ampa(gain stage) stavim bilo koju cevku, a ako bog da (ZM) moz da bude jos jedana neobicna ideja umesto klasicne price.

 

Za razliku od PD koji se spominje na sajtu TUBELAB, ovaJ PD je namunjen i sa CCS-om i kaskodom ili dodje mu kao SUPER LINEAR CATHODE FOLLOWER (ali FET), 

 

E sto mi lepu plocicu uradio Pedjo  :guitarplayer:

 

Vrisno mi komp u kuci pa ne mogu da sracunam U PSUD potreban travo, inace bi bilo vec na stolu poodavno  :preved:

post-62-0-82913200-1383121755_thumb.png

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lepo piše

 

"I tried several high voltage MOSFETs before finding the 2SK2700. It can take 900 volts and has a relatively low gate capacitance (important)".

 

 

2sk2611 ima isto 900v a koliko je i da li je uopšte lošiji po pitanju  "relatively low gate capacitance (important)" uporedi im podatke pa vidi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ima e bayu sa kojim mi i ne zajebava, lakse je kad ima kod nekog od dobavljaca i onda preko nekog od nasih prodavaca narucim i cao.

 

A bas sam zbog 2sk2611 da li moze i neki drugi.

Jel i ti pravis PD pa brines, ili pitas samo tako... :whistle2:

 

Jedan travo u nizu mi je vise nego dovoljan, a nekako mi proradio inat pa bas ocu onako da ga uradim "alternativno" :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

 

Jedan travo u nizu mi je vise nego dovoljan, a nekako mi proradio inat pa bas ocu onako da ga uradim "alternativno" :wink2:

 

Добро,немој после да ме јуриш да ти намотам,ја ти се лепо нудим док сам за моталицом

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel i ti pravis PD pa brines, ili pitas samo tako... :whistle2:

 

Jedan travo u nizu mi je vise nego dovoljan, a nekako mi proradio inat pa bas ocu onako da ga uradim "alternativno" :wink2:

 

Ne pitam samo tako, ali i ne pravim trenutno, sto ne znaci da nemam u vidu da pravim, ali za sada samo razmatranje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne pitam samo tako, ali i ne pravim trenutno, sto ne znaci da nemam u vidu da pravim, ali za sada samo razmatranje.

 

Kad budes pravio ja cu ti kazem gde da kupis, a do tad ne brini i ne razmatraj  :whistle2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

posaljite mi eagle files da iskorigujem sto sam smislio , u odnosu na pcb iz #182

poslao sam ti mal, ima zip

Добро,немој после да ме јуриш да ти намотам,ја ти се лепо нудим док сам за моталицом

Ondk daj da namotamo, nece se baci, znas da mani ije lako sa samim sobom.... :whistle2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...