Jump to content

13.07.2013 - Vrdnik banja - okupljanje


gaggia

Preporučeni Komentari

jes, ali mi rekose naknadno da ce jos u petak d`isteraju ako ikog bude :) ipak, nije sala - ne dolazi tamo neka eksurzija :D mi smo, kako da kazem.. ozbiljni gosti? :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 542
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ja ću da se nacrtam malko ranije od deset da izvršim potrebne predradnje a sve zarad štimanja sistema pošto praktično gledano, dovlačim sistem u celosti (bez gramofona, doduše) a imam i neke druge zadatke da izvršim...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jes, ali mi rekose naknadno da ce jos u petak d`isteraju ako ikog bude :) ipak, nije sala - ne dolazi tamo neka eksurzija :D mi smo, kako da kazem.. ozbiljni gosti? :D

ako je tako, ce dodjemo u 8:30, pa cemo da "evakuisemo" preostale od ekskurzije :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ljudi, će se preorganizujemo. Važno je samo druženje. Kad šta svira, sa čime svira i da li će uopšte svirati....Važno je druženje, upoznavanje, a sigurno će tu biti respektabilnih "spravica"- Ne može da bude promašaja. Samo da ne bude ono mnogo babica.... Pa šta ako npr moja Lampica ne bude svirala. Čuću bar još 3 nova DAC-a, elektrostatike Zoltanus koje nisam imao prilike da čujem itd. Šta hoću da kažem. Imamo sprava za 10 a ne 2 dana. Same će one da se organizuju. Mi samo treba da uživamo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ljudi, će se preorganizujemo. Važno je samo druženje. Kad šta svira, sa čime svira i da li će uopšte svirati....Važno je druženje, upoznavanje, a sigurno će tu biti respektabilnih "spravica"- Ne može da bude promašaja. Samo da ne bude ono mnogo babica.... Pa šta ako npr moja Lampica ne bude svirala. Čuću bar još 3 nova DAC-a, elektrostatike Zoltanus koje nisam imao prilike da čujem itd. Šta hoću da kažem. Imamo sprava za 10 a ne 2 dana. Same će one da se organizuju. Mi samo treba da uživamo.

Ma samo ti ponesi onu dunju koju prošli put nisam smeo da pijem, pa me baš za sprave i zabole. Ima se usviram, sam tako.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma samo ti ponesi onu dunju koju prošli put nisam smeo da pijem, pa me baš za sprave i zabole. Ima se usviram, sam tako.

Malopre išao kod drugara po nju: E ONA ĆE MORATI DA SVIRA. OVO I TREBA DA ZVUČI ULTIMATIVNO.  Grozni reko svoje. VOAH.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma samo ti ponesi onu dunju koju prošli put nisam smeo da pijem, pa me baš za sprave i zabole. Ima se usviram, sam tako.

Donosim ja neku novu dunju za probu atestirana sigurno se uroka od nje :drink:  :guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Želim vam nezaboravnu zabavu i druženje. Ako postane tradicionalno eto i mene za koju godinu...

Poštovani, ZG - Vrdnik 3 sata kolima. Još tri do Splita (podatak kolega iz Zg), znači!!!! Stižeš pre Sir Olivera garant. Nišlije ne voze brže od 70, štede benzin. Dobrodošao si i sada. Dobro razmisli. Kod nas je samo prvi put tradicionalno. Posle se napijemo, pobijemo, posvadjamo, pa se mirimo, pa u krug...jbg stvar folklora. Da nas nema, bilo bi dosadno. Pozdrav.

p.s. Branko i tebi pozdrav. Posebna dunja za tebe.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poštovani, ZG - Vrdnik 3 sata kolima. Još tri do Splita (podatak kolega iz Zg), znači!!!! Stižeš pre Sir Olivera garant. Nišlije ne voze brže od 70, štede benzin. Dobrodošao si i sada. Dobro razmisli. Kod nas je samo prvi put tradicionalno. Posle se napijemo, pobijemo, posvadjamo, pa se mirimo, pa u krug...jbg stvar folklora. Da nas nema, bilo bi dosadno. Pozdrav.

p.s. Branko i tebi pozdrav. Posebna dunja za tebe.

A be pomešao si nas sa Piroćancima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poštovani, ZG - Vrdnik 3 sata kolima. Još tri do Splita (podatak kolega iz Zg), znači!!!! Stižeš pre Sir Olivera garant. Nišlije ne voze brže od 70, štede benzin. Dobrodošao si i sada. Dobro razmisli. Kod nas je samo prvi put tradicionalno. Posle se napijemo, pobijemo, posvadjamo, pa se mirimo, pa u krug...jbg stvar folklora. Da nas nema, bilo bi dosadno. Pozdrav.

p.s. Branko i tebi pozdrav. Posebna dunja za tebe.

Nemoj mi ništa govoriti. Bio sam ja u vojsci blizu Pirota tj granice, u Visočkoj Ržani. Put do Splita trajao je 29 sati. Moje najdulje putovanje u životu. :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. ZM, plaća , ne noći a i može ako treba

2. Woland- Ću dođem, Neću noćim, ću platim
3. Stein - cu spavam
4. gaggia - spava
5. Ninja - spavanje, nocenje :-)
6. Banat - jok nocenje
7. Shoba - spava
8. Neša pchelac - dolazim oba dana, ali ne spiem
9. Ubledeli dolazim spavam 90%
10. ikaro - dolazim, ne spavam
11. BB-dolazim, uplaćujem sve sto treba
12. ManicP - dolazim, uplaćujem sve sto treba
13. papa d.j. - dolazi, i on daje parice za spavanje
14. 2a3-dolazim ,placam sve sto treba
15. ZZZ-dolazim. uplacujem, nocenje=?
16. lukaluka-dolazim, ne spavam, plaćam
17. žika-(sva je prilika) dolazim, ne spavam (tamo, te noći), plaćam šta je potrebno
18. Davor -dolazim,uplaćujem sve što treba
19. neskor - dolazim, spavam ako zatreba, placam sve
20. zflazar - dolazim, spavam, plaćam
21.shuca - dolazim ali ako mogu sa nekim da se ucipim za gorivo i krenem sa njim kolima iz Bgd - a , ne spavam,
22 & 23 .Gosha & Zoki
24. Doktor - dolazim, all inclusive - placam
25. chakija - dolazim, plaćam, ne spavam
26. skrstic - dolazim, plaćam, spavam
27. nkrstic - dolazim, plaća ovaj iznad mene , spavam
28. Sax - dolazim sa Banat-om, takodje nocenje jok. Ako treba ili je pozeljno ili ne smeta ponecu pojacalo koje svetli.
29. Vladac - dolazim, plaćam, spavam
30. Vilib - dolazim, plaćam, spavam
31. EBE - dolazim, ne spavam
32. Milosav Grozni - Dolazim, plaćam, spavam, pijem donosim i odnosim se

33. milovan1963 -dolazim, placam, verovatno ne spavam

34. tuturutu - dolazim,ne spavam,ne pijem kad vozim :)

35. vdzele - dolazim, ne spavam, i ja vozim kao moj komšija iznad.

36 sir Oliver dolazim. Kad već bijem toliki put onda i spijem. ( da rezervišem mesto i za Nišku ekipu? gosha, zocky, + 1)

37. jos jedan Nislija :)

38. FFL - dolazim

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

1. ZM, plaća , ne noći a i može ako treba

2. Woland- Ću dođem, Neću noćim, ću platim
3. Stein - cu spavam
4. gaggia - spava
5. Ninja - spavanje, nocenje :-)
6. Banat - jok nocenje
7. Shoba - spava
8. Neša pchelac - dolazim oba dana, ali ne spiem
9. Ubledeli dolazim spavam 90%
10. ikaro - dolazim, ne spavam
11. BB-dolazim, uplaćujem sve sto treba
12. ManicP - dolazim, uplaćujem sve sto treba
13. papa d.j. - dolazi, i on daje parice za spavanje
14. 2a3-dolazim ,placam sve sto treba
15. ZZZ-dolazim. uplacujem, nocenje=?
16. lukaluka-dolazim, ne spavam, plaćam
17. žika-(sva je prilika) dolazim, ne spavam (tamo, te noći), plaćam šta je potrebno
18. Davor -dolazim,uplaćujem sve što treba
19. neskor - dolazim, spavam ako zatreba, placam sve
20. zflazar - dolazim, spavam, plaćam
21.shuca - dolazim ali ako mogu sa nekim da se ucipim za gorivo i krenem sa njim kolima iz Bgd - a , ne spavam,
22 & 23 .Gosha & Zoki
24. Doktor - dolazim, all inclusive - placam
25. chakija - dolazim, plaćam, ne spavam
26. skrstic - dolazim, plaćam, spavam
27. nkrstic - dolazim, plaća ovaj iznad mene , spavam
28. Sax - dolazim sa Banat-om, takodje nocenje jok. Ako treba ili je pozeljno ili ne smeta ponecu pojacalo koje svetli.
29. Vladac - dolazim, plaćam, spavam
30. Vilib - dolazim, plaćam, spavam
31. EBE - dolazim, ne spavam
32. Milosav Grozni - Dolazim, plaćam, spavam, pijem donosim i odnosim se

33. milovan1963 -dolazim, placam, verovatno ne spavam

34. tuturutu - dolazim,ne spavam,ne pijem kad vozim :)

35. vdzele - dolazim, ne spavam, i ja vozim kao moj komšija iznad.

36 sir Oliver dolazim. Kad već bijem toliki put onda i spijem. ( da rezervišem mesto i za Nišku ekipu? gosha, zocky, + 1)

37. jos jedan Nislija :)

38. FFL - dolazim

 

Volio bih da mogu da potvrdim dolazak ali i pored svih nastojanja još uvijek je više NE nego DA. Automobil je definitvno otpao i preostaje jedino bus do Novog Sada. Mislim da je tamo već oko 6h. Ima li neko da prolazi u narednim satima kroz NS a voljan je da me poveze ako ipak krenem? Naravno, u tom slučaju bih definitvno potvrdio ili otkazao svoj dolazak.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...