Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Nad 314 kupljen za serpu ribe kao neispravan, ustvari i nije bio neispravan al ajd.Sve u svemu fino pojacalo za mali stan i jos manje zvucnike :)

Bolje da si pojeo ribu. Osim ako nije bila neispravna. :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

P

Nemoj tako stein uvredice se vlasnisi nad-a :rofl:

Ko ima samo NAD-a, treba da bude zadovoljan. Bolji je nego većina štancane elektronike koja se sada dovlači iz EU kontejnera i prodaje na KP. Ko ima F5, tom NAD može da bude samo uporedni egzemplar šta je krš. Jel' iko razmišljao koliko vredi pojačalo koje se prodaje za 30€ ovde? Koliko je onda plaćeno (ako je uopšte plaćeno?!) u Nemačkoj, Švajcarskoj, Austriji, odakle ih dovlače po pune kombije... Pobogu, pa samo izlazne tranzistore za jedan pošten amp moraš platiti više od 30€... Gde je sve ostalo?

Ja čekam da mi danaske kurir donese jedan krš od preampa (još uvek pod garancijom, dakle, skoro pa novo) a kad sam sračunao koliko me košta da se izradi kutija, konektori, potenciometar za glasnoću sa motorom, daljinski i logika za upravljanje, ispade jeftinije da kupim preamp, raskupusam ga i strpam svoju elektroniku u njega. Kad stigne, slikaćemo iznutrice jer ih nema ama baš nigde na netu, a SM isto tako nema.... Za sada samo sličica preampa sa neta:

Postavljena slika

Lepo će se uklopiti sa CD plejerom... Šteta što je sav crn... Mada za cenu, sasvim ok.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo iznutrica. Skoro pa mogu da kažem da je ovo "svetska premijera" :)post-13-0-98782100-1316864796.jpg post-13-0-73100200-1316864805.jpg post-13-0-77750900-1316864814.jpg Kontrola preklopnika je preko čipa, analogni deo za audio, koliko sam uspeo da vidim, čista diskrecija (samo dodatak za EQ basa za male kutije koji se može isključiti je sa TL072 - mada, možda i grešim) pot je kako se i vidi, klasika, 50K, motoraš, RK27, a jedina zamerka koju bih ovako vizualno dao je veličina trafoa i svega 2x2200uF u glavnom ispravljaču sa jednim parom fiksnih regulatora serije 78/79 (15)... Saće da ga nakačim i oslušnem...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ko ima samo NAD-a, treba da bude zadovoljan. Bolji je nego većina štancane elektronike koja se sada dovlači iz EU kontejnera i prodaje na KP. Ko ima F5, tom NAD može da bude samo uporedni egzemplar šta je krš. Jel' iko razmišljao koliko vredi pojačalo koje se prodaje za 30€ ovde? Koliko je onda plaćeno (ako je uopšte plaćeno?!) u Nemačkoj, Švajcarskoj, Austriji, odakle ih dovlače po pune kombije... Pobogu, pa samo izlazne tranzistore za jedan pošten amp moraš platiti više od 30€... Gde je sve ostalo?

Ja čekam da mi danaske kurir donese jedan krš od preampa (još uvek pod garancijom, dakle, skoro pa novo) a kad sam sračunao koliko me košta da se izradi kutija, konektori, potenciometar za glasnoću sa motorom, daljinski i logika za upravljanje, ispade jeftinije da kupim preamp, raskupusam ga i strpam svoju elektroniku u njega. Kad stigne, slikaćemo iznutrice jer ih nema ama baš nigde na netu, a SM isto tako nema.... Za sada samo sličica preampa sa neta:

Postavljena slika

Lepo će se uklopiti sa CD plejerom... Šteta što je sav crn... Mada za cenu, sasvim ok.

Jа sаm do prekljuce slusаo muziku nа nekom risiveru od linije jvs,

pа kаd sаm zаkаcio nаd-а to je bilа rаzlikа kаo kаd sаm sа hаrmаnа presаo nа f5!

Znаm dа je nаd krs аli trenutno nemаm uslovа zа bolje.

Znаm covekа koji donosi iz svice polovne stvаri, nebi verovаli stа sve nаlаze ispred kucа i po kаntаmа.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sto ne bi verovali - eno, sve je na kupujemprodajem.com ...

To na KP je još đene-đene, što bi ovdašnji stari rekli, mož' da prođe. Da vidiš šta se sve nudi na Limundu!? Svaki dan se zatrči neki novopostavljeni artikal i umesto novina, prelistavam i crkavam od smeha...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ја то читам скоро сваки дан ! По страницу , две, екстра забава.Мени те лудости уопште не сметају, нека се људи занимају.Што је најгоре и купио сам пар ствари.Лицитирао сам у доколици , па ми после било непријатно да не купим.Ако неком треба ......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne smeta ni meni, smeta mi što živimo u zemlji nepismenih... I ponajviše, što isti ti nepismeni misle da su ravnopravniji i važniji... Što u neku ruku i jeste tako... U prva četiri razreda osnovne više nema ponavljanja razreda, padanja na godinu. Može da radi ko šta hoće, i prva četiri razreda će da završi. Meni su u srednjoj sa 23 neopravdana časa dali ukor nastavničkog veća pred isključenje. Dve curice iz razreda moje ćere su pojedinačno na kraju školske godine imale više od 100 neopravdanih časova (svaka po više od 100!!!) pa su prešle u treći razred. Pitam se kako to onda stimuliše decu koja svako jutro žure da stignu na vreme da ne dobiju ni jedan neopravdani... :frusty:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja čekam da mi danaske kurir donese jedan krš od preampa (još uvek pod garancijom, dakle, skoro pa novo) a kad sam sračunao koliko me košta da se izradi kutija, konektori, potenciometar za glasnoću sa motorom, daljinski i logika za upravljanje, ispade jeftinije da kupim preamp, raskupusam ga i strpam svoju elektroniku u njega. Kad stigne, slikaćemo iznutrice jer ih nema ama baš nigde na netu, a SM isto tako nema.... Za sada samo sličica preampa sa neta:

Postavljena slika

Lepo će se uklopiti sa CD plejerom... Šteta što je sav crn... Mada za cenu, sasvim ok.

Koliko te iskoštao ovaj preamp? Mnogo lepo izgleda.

Da li si ga prikačio da ga poslušaš? Kako to svira?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svira... Kako? "Riba k'o riba..." (reče barba kada ga upitaše kakvog je ukusa meso od kengura) ... Koga zanima zna gde može da dođe da posluša. Otvoren poziv... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...