Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Znam mister M nego meni danas nisu ovce na broju :) Neodimijumski magnetići, da. Doduše nešto manji nego kod Kappalite 3012 LF. Meni, sasvim dovoljni :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danaske sam malo prošetao buvljakom i našao nekoliko artefakata koji su onako, u najmanju ruku, doveli do toga da zastanem i pitam za cenu... Technics SL-PG3 (sa sve daljinskim, očuvan, k'o iz radnje) 30€, ono CCCP pojačalo, estetski unakaženo (prefarbano lakom za nokte, šta li), takođe 30€... Nastavio sam dalje i kupio sam ćeri baletanke, zbog čega sam i otišao na buvljak... Sve ostalo mislim da nije vredno pomena... Pioneer integralac A-119, neki Clatronic delovi i tako... uglavnom opet, kao i uvek, sijaset dvd plejera i VHS tehnike... :coffee:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigao Akai CD69 :baklja::clapping::happy64: Slušao sam ga danas i prvi utisci su da je bolji od Soni espria ovako nesređivan ,mogu zamisliti kako će svirati kada prođe kroz Impulsovo krčkanje na tihoj vatri. :hyper:

Pazi šta će da ispadne. Dao sam svoj CD630 sa izmenama koje je Impuls radio pa se dotičnom nikako nije uklopilo u ukus, reče da njegov Marantz ipak bolje svira. To ne znači da je dotični u pravu, ali... (napomena: dao sam ga na zajam dok ja ne sklopim ostatak sistema taj 630 je još uvek najbolji CD koji imam)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pazi šta će da ispadne. Dao sam svoj CD630 sa izmenama koje je Impuls radio pa se dotičnom nikako nije uklopilo u ukus, reče da njegov Marantz ipak bolje svira. To ne znači da je dotični u pravu, ali... (napomena: dao sam ga na zajam dok ja ne sklopim ostatak sistema taj 630 je još uvek najbolji CD koji imam)

Ne znam o kome je rec ali ako me misli ne varaju Sony CDP710 (kog sam ja modifikaovao) je pogazio tog Marantza. Treba pri tom uzeti u obzir da je Philipsova modifikacija kostala 20 evra.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam o kome je rec ali ako me misli ne varaju Sony CDP710 (kog sam ja modifikaovao) je pogazio tog Marantza. Treba pri tom uzeti u obzir da je Philipsova modifikacija kostala 20 evra.

Ja nemam problema sa modifikacijom koja je izvršena, upozorenje je samo na račun pitanja ukusa. Naime, prijatelj me je zamolio da ga usmerim u neki pravac gde bi trebalo da gleda da zameni svoj Marantz nekom mašinom koja je bolja. Nije mi palo ništa bolje na pamet nego da mu ponudim modifikovanog Philipsa na probu i da sam proceni da li je to ono što želi. Nije rekao da ne valja, ali se svelo da mu nije po ukusu, osim u donjem delu spektra gde briljira nad upoređenim Marantzom, ali sveukupno nije dovoljno. Srednje-visoki spektar je za njegov ukus previše "suv" (tako je rekao) a moje nije da ulazim u rasprave o stručnosti. Meni je sasvim na mestu i nemam nikakvih primedbi i nadam se da će se uskoro i vratiti kući. Dakle, još jednom, nije bilo nikakvih komentara u smislu negiranja kvaliteta izvedbe modifikacije koja je rađena, a nije ni u pitanju moje lično mišljenje. Samo stvar ukusa. Ja sam ovih dana prilično bezukusan i sve što svira može da prođe. Moram malo da treniram sluh :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

juče dobih technics rs-bx701 u top stanju i aiwa adf 850 koju valja srediti /čišćenje i promjena gumenih djelova/ inače je za 120v pa uz nju dođe i step down ispravljačšto će mi ne znam - nek se nađe :to_become_senile: technics radi kao bombon ima simpa kalibraciju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 aiwa adf 850 koju valja srediti /čišćenje i promjena gumenih djelova/ inače je za 120v pa uz nju dođe i step down ispravljač 

Не могу да верујем да баш такав имам и Ја, Исто за 120 В, и исто СД трансформатор.Ја сам мог исправног разбуцао али имам све делове.Морао сам немам више места где да их лагерујем  :crazyrocker:.ПС. од онога нема ништа, јада ми се не јавља!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...