Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Meni ovo pridoslo:Sony cd-70 iz prve serije,mislim da je iz84 godine,unutra isti i kao 101 :drink:

Cestitam na kupovini jako retkog Sony - ja. Imao sam 701 i dan danas se secam kako je bozanstveno radio, 16 bitni analogni zvuk, rado bi ga opet stavio u sistem u sadasnjoj postavci :drink:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Os' se kladimo?merkam ja RCA u TQWT, nije ni daleko od mene, samo cekam da mi javi ortak da dodjem po njih...Zbog njih cu i slusaonu (tj kancelariju :-) da pravim pod hitno. A polako se uslovi sticu za to, naime vlasnik je poceo da slusa plasticne membrane hahahaha

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

Original auto radio sa kasetofonom za Renault vozila... Upakovan u Renault Twingo Expression, 2002, metalik plavo-ljubičasto, sa zatamnjenim staklenim krovom :)Nije baš prokrijumčareno, al' eto. Nadam se da će sutra konačno dobiti i tablice...Slike kad stignem :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Original auto radio sa kasetofonom za Renault vozila... Upakovan u Renault Twingo Expression, 2002, metalik plavo-ljubičasto, sa zatamnjenim staklenim krovom :)Nije baš prokrijumčareno, al' eto. Nadam se da će sutra konačno dobiti i tablice...Slike kad stignem :)

Ih, nisi valjda prodao lagunu? :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ih, nisi valjda prodao lagunu? :)

Laguna nikada nije bila moj auto, no firmin, jes' firma pola moja ali... Ne znam, posle godinu dana, shvatio sam da vožnja Lagune meni dođe k'o da nosim cipele pet brojeva veće. Super je kada treba otići negde dalje, ali u gradu gde se odradi 98% svih vožnji... Laguna i dalje ostaje firmin auto, a ja ću konačno opet moći da se uparkiram na prvo slobodno mesto koje ugledam :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e, da si kupio još i espace-a, kako bi lagunu parkiraooo.

Ma mani me. zadužio sam se k'o Grčka u narednih 36 meseci... Sreća pa je kredit dinarski sa fiksnom kamatnom stopom a pride nada da ću u mesecima koji dolaze uspeti da skupim neka sredstva pa da odradim prevremenu otplatu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Original auto radio sa kasetofonom za Renault vozila... Upakovan u Renault Twingo Expression, 2002, metalik plavo-ljubičasto, sa zatamnjenim staklenim krovom :)Nije baš prokrijumčareno, al' eto. Nadam se da će sutra konačno dobiti i tablice...Slike kad stignem :)

Da uživaš u zdravlju i veselju!!!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...