Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Ima na Pedjinom sajtu dosta toga o TDA1541A vs single pa cak i double crown...Za laike ni ne preostaje nista drugo nego proste drop-in replacement...Imam ja i A i single crown verziju i pazi da nebi neko pogodio koji svira...Znaci, potpuno pogresno mesto gde se traze poboljsanja...IV konverzija i izlazni stepen su mnogo bitniji...Zen zna prilicno toga i ne zamajava se menjanjem kondova ili zica a ono sto je uradio se cuje i to samo tako...Eto, uvukosmo co'eka ni krivog ni duznog :shinymj5:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovaj moj ima prvu verziju bez A samo 1541. Mislim eventualno da ubacim A koji imam i da promenim OP, necu puno da menjam. Kondove po meni treba menjati ako su izgubili kapacitet a unutra su Elne i imao sam slucajeva da posle mnogo godina ti nisu menjali kapacitet. Provericu.Pre ovoga sam imao CD304MkII i ovaj dosta drugacije zvuci , i bolje. To su neki prvi utisci.

Ima na Pedjinom sajtu dosta toga o TDA1541A vs single pa cak i double crown...Za laike ni ne preostaje nista drugo nego proste drop-in replacement...Imam ja i A i single crown verziju i pazi da nebi neko pogodio koji svira...Znaci, potpuno pogresno mesto gde se traze poboljsanja...IV konverzija i izlazni stepen su mnogo bitniji...Zen zna prilicno toga i ne zamajava se menjanjem kondova ili zica a ono sto je uradio se cuje i to samo tako...Eto, uvukosmo co'eka ni krivog ni duznog :shinymj5:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@zeljkormoj komentar se odnosio na konstataciju (ne tvoju) da se najveci pomaci cuju zamenom samog daca 1541A sa silver crownom...Ono sto sam ja dosada cuo od digitalije napredovalo je uvek i samo izmenama IV i izlaznog stepena...i to drastican napredak...Voleo bi i ja da mogu da cujem zamenu kondova, jeftinije bi prolazio :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@zeljkor

moj komentar se odnosio na konstataciju (ne tvoju) da se najveci pomaci cuju zamenom samog daca 1541A sa silver crownom...

Ono sto sam ja dosada cuo od digitalije napredovalo je uvek i samo izmenama IV i izlaznog stepena...i to drastican napredak...

Voleo bi i ja da mogu da cujem zamenu kondova, jeftinije bi prolazio :drink:

Slazem se ja sa tobom da je zamena konverzije i izlaznog stepena samo ako se uradi ovako ( balansirani izlazni stepen diskretan bez povratne sprege i sa pasivnim balansiranim filterom spec podesenim za taj dac. Ukljucuje nezavisno napajanje. ) najbolje i najskuplje ali to je onda potpuno novi cd - player, nije vise Philips

Po tebi onda ispada da ono sto radi Impuls nema nekog zvucnog efekta

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...