Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Biće još šolja, ja se nameračio da darivam mod ekipu, nema smisla da pijete kahvu, chai, irsku kafu itd iz tamo nekih lončića...Zvule i Aca su mi sledeći na redu (ubacujem po nekoliko komada uz moje redovne ture). Stone... ko ti kriv kadsi izgubio mod čvarke, he he... Just kidding, biće toga, nameravam da ih i prodajem i trampim za kojekakve pomoći, savete i taaako... Sam Bog zna da će mi trebati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

stigli (pred)Novogodisnji pokloni ;Coffee Mugs iz Prestonice od Majstor Pchelca , namenjene za Nelsona , Jill i AR2 .gramofondzijske klejbezable iz Makedonije od Majstor Insidesa , namenjene za Steiniku (gvozdjurija za klizavu rucku ) i ZM-u ( Denonce za razgolititi i zalepiti na preputiumski nosac)elem , hvala posiljaocima i ovim putem .

Само ви уживајте и радите. Лепо би било имати још голишавих Денона локално, да не будем једини на форуму који се мучи са огољивањем. А што се Штајна тиче, време је да се теме око грамофонских ручица опет оживе. :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

..... Лепо би било имати још голишавих Денона локално, да не будем једини на форуму који се мучи са огољивањем.....

a valjda cemo ih nekako zaraditi ........ :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Au AndricS, možda si hteo čačnuti Guju, ali si mene dobro drmnuo :Dizzy:Lep arsenal servoa, naročito mi se dopada FR radno vreteno. :oke:

Ako mogu da pomognem vici ;)Servo je 750w 220vspindle 3Kw, drive 3.7 kw 380vSpindle max speed 24 000 RPM recomended speed 20 000 RPM
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...