Jump to content

Iskra Garrard zvucnjaci by 0WAF


zerowaf

Preporučeni Komentari

e sinko ...... ja sam sa tim kutijama proveo godinu dana , a sa tim FR u drugim kutejama bar 3 godinetako da nisam napamet dao ni skretnjacu ni tip za open backda vis' kako sviruckaju na PP EL34 u triodi ........

Ma ja bih svejedno ovo isprobao - ništa ne košta, a naučiš nešto.

di ti oni postovi o otim tvojim lanpama ?

Ha? Gdje su mi postovi o lampama, ako sam dobro razumio?Lampe su 211 SE od M. Krkleca.EDIT: Sad shvačam! Postovi - postaj, pišiBaš sam upglu! Sad će!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 329
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Dakle,

riječ je o 211-icama u single ended ustroju koje hrane 1 x JAN 6sn7gt (RCA) i 2 x 6189 (Mazda).

Kako to radi? Pojma nemam - pa vi ste elektroničari! :rofl:

Šalim se! Iskreno, nemam sa čime usporediti jer je ovo prvi lampaški izlaz u mojoj sobi. Lampe koje sam do sada slušao su uvijek bile u tuđim sobama i tuđim sistemima. Na Dynovima su bilje bolje od NAD-a ako nisam pretjerivao sa glasnoćom i meni je već i to dovoljno.

Prije mene su tjerale Tannoye kod Joea u N. Gradiški i zato sam se bio zainteresirao za koaksijalne drivere.

Osim toga, lijepo zagriju sobu i vizualan doživljaj slušanja glazbe uz diskretnu rasvjetu koju proizvodi 1000+ V je dobar. Bolji nego doživljaj LED-ica sa NAD-a. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uuuuuu..... pa ja tek sad ovo vidim. Zero, ozbiljne igračke imaš kući :)Želim ti lepo slušanje :)

Hvala!Ozbiljne igračke, ali i ozbiljan problem je sad dovršiti sistem. Fale mi zvučnici, preamp, DAC i računalo kao CAS.Ali, malo po malo će se i to uraditi i to će biti to! Ionako nisam pravi tehnoaudiofil - važno mi je samo da upalim i pustim mjuzu. A lampe su nešto što sam kao klinac gledao po uradi sam časopisima i nekako se još u djetinjstvu stvorila mentalna veza između voljenja glazbe i lemljenja svojih uređaja. Ovi monoblokovi su koštali manje nego da sam kupovao elemente potrebne za izgradnju i tako je otpalo građenje pojačala, ali ima se što raditi i bez toga. :)Zen, jesu li DAP audio bas driveri ičemu?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lelefull range , pa onda 40-4000nema sta , dobra im ciljna grupa , koja pretpostavljeno ne moze da poveze dva podatka :buehehe:anyway- badzuga na kineze koji se valjaju u plasticne dvosistemke za razglasno - ne mora da znaci nista lose , mozda i posluze za bass helper ........ ali prvo pogledati u datasheet , onda se pomoliti .......mada i dalje zastupam ideju da je bolje dodati jos toliko i uzeti Real McCay

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lelefull range , pa onda 40-4000nema sta , dobra im ciljna grupa , koja pretpostavljeno ne moze da poveze dva podatka :buehehe:anyway- badzuga na kineze koji se valjaju u plasticne dvosistemke za razglasno - ne mora da znaci nista lose , mozda i posluze za bass helper ........ ali prvo pogledati u datasheet , onda se pomoliti .......mada i dalje zastupam ideju da je bolje dodati jos toliko i uzeti Real McCay

Ma ne čitam odavno pažljivo riječi u oglasima - samo pokupim ime proizvoda i progooglam. Iz šturih informacija se čini da je to Nizozemsko-Kineska firma. ...................................................Ovo gore sam počeo pisati i odlučio pogledati parametre - na drugoj lokaciji navode da je osjetljivost 92dB po nećemu - na metar. Nedovoljno dobro. Zanemari da sam išta pitao. :(EDIT: Real McCay? No way Pedro! :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...