Jump to content

GB metalnih tastera i prekidaca


Dzile

Preporučeni Komentari

Stiglo :) Hvala Dzile...

Moji su silver. Moram ja nekako da se razlikujem od ostalih, pa to ti je :D

Postavljena slika

Nema na cemu i drugi put.Samo da su tih boja koje su namackane jer ja nisam proveravao.

Hvala Misi na pomoci jer bez njega ja ne bi ovo zavrshio, sigurno.Nadam se da ce svi biti zadiviljni.Meni se bash svidaju :-)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 184
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Zvu hvala. Ja sam skapirao da je alu profil pa ćeš da praviš ostatak a ovo je već bio neki uređaj pa će biti lakše. Nego jel uživaš u sadržaju donje kutije ? Senn rules.

Ko voli Senn, ništa drugo ne kupuje. Ove moje nisu neke ultraskupe (80ak evra) ali su meni vrh :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lijep vala. No, što ti je (mimo svijeta) s' desne strane, kad ga svi meću (i nose) lijevo? :laugh1tooht:

Pa eto, meni tako pasuje (desnom rukom na desnu stranu uredjaja)... Doduse. metnem ga i ja ponekad u levo, al' samo kod recikliranih kutija ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne valja Ti to ništa: prekidač treba da bude na najzabačenijem mestu (otpozadi, odozdo ili sa strane), biranom na način koji omogućava da se korisnik lakše povredi dok dospe do njega. Tako je uređaj (i konstruktor) uvek u prvom planu; majka mu se pominje po default-u (i uređaju) - ali i to je publicitet. I to besplatan! Mnogo sam se bavio tom temom i zaključio da će Mk2 verzija mojih Kablova Nadkosmičke Percepcije imati spoljni širm od bodljikave žice - to osim fantastičnih soničnih karakteristika, obezbeđuje pominjanje majke ne samo gok traje kontakt sa kablom, već ima i odloženi efekat koji traje dok se rane ne zacele, što u slučaju domaćih audiofila koji stalno nešto čačkaju znači Večnost. Nadam se da sam pomogao, bilo bi mi drago pošto osećam moralnu obavezu prema Tebi zbog sugerisanja imena mome vanrednome proizvodu :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne valja Ti to ništa: prekidač treba da bude na najzabačenijem mestu (otpozadi, odozdo ili sa strane), biranom na način koji omogućava da se korisnik lakše povredi dok dospe do njega. Tako je uređaj (i konstruktor) uvek u prvom planu; majka mu se pominje po default-u (i uređaju) - ali i to je publicitet. I to besplatan! Mnogo sam se bavio tom temom i zaključio da će Mk2 verzija mojih Kablova Nadkosmičke Percepcije imati spoljni širm od bodljikave žice - to osim fantastičnih soničnih karakteristika, obezbeđuje pominjanje majke ne samo gok traje kontakt sa kablom, već ima i odloženi efekat koji traje dok se rane ne zacele, što u slučaju domaćih audiofila koji stalno nešto čačkaju znači Večnost. Nadam se da sam pomogao, bilo bi mi drago pošto osećam moralnu obavezu prema Tebi zbog sugerisanja imena mome vanrednome proizvodu :)

Dobro. Znaci sledeci uredjaj ce imati prekidac na krovu susedne zgrade, na vrhu krive bagremove motke od 8 metara. :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije loše, zadovoljava kriterijume mazohizma ( :fouetaa: ) kod audiofila, al' zanemaruje njihovu poslovičnu lenjost... Hmmm :hmmm: turi im neki daljinac, al' da ih povremeno udari struja kad' pritisnu neki taster. Onako random, da ne mogu da provale u algoritam :crazy:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ama, slusaj `vamo: da se na prekidac pusti pastirica, malo jaca, pritom da se ima u vidu da se strujka steluje prema pragu bola - sto ce reci za svakog razlicito. Patentirati i od zarade nabaviti kozni set za bicevanje :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nadajmo se da ne lazu. :respect:

Hello we send out by DHL and you will got in next week

Panda send though Mobile

Dear Mr. Hsiung,

Please check and inform me of tracking number of your shipment, since I have not received 2 already payed pcs.

Thank and regards,

Vlado

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...