Jump to content

GB metalnih tastera i prekidaca


Dzile

Preporučeni Komentari

Nada uvek umire zadnja.Pozdrav Misa----- Forwarded Message -----From: Panda Shong <[email protected]>To: Jocic Miodrag <[email protected]>Subject: Re: 回å¤ï¼š PayPall , Transaction ID : 9ER646270R8 495610Date: Fri, 24 Aug 2012 15:11:16 +0800Hello JocicThanks for you letter. yes. the 2pcs we will ship out to you asap.If you have any questions about what I am looking for feelfree to contact me, all my information is found below.SincerelyPanda Hsiung*LANGIR Electric Co.,LTD.*Tel:86-577-62737672Fax:86-577-62737671Website: www.langir.comRemark: When send mail failed, Please send mail [email protected] <http://www.anti-vandal-switch.com>2012/8/24 Jocic Miodrag <[email protected]>> Dear,> Please be informed that you sent and I consecquently received only 19> switches. You are kindly requested to send as soon as possible 2 missed> switches. All charges on your side. > Many thanks in advance for your prompt answer.> Vlado

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 184
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

E neka si mu reko. I kazi mu da ide u Japan gde mu je i mesto :wink2:Posto nisam iz BGa zamolio bih da mi se, onaj ko je voljan da mi posalje dugmice, javi na PP i da se dogovorimo oko slanja i doplate.I ako nije da se kaze cifra za doplatu po dugmetu.Ili cekamo i ta dva koja fale pa cemo onda da delimo dugmice i troskove. Ne pozurujem, meni je sve jedno. Moze kako god organizator kaze.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moje mishljenje je da se kinez pravi lud,treba ga prebiti. :lupanje::bokser:<_<:) Logicno bi bilo da sad poshalje ona dva prekidaca o svom troshku.Mislim da bi bilo najbolje da sacekamo da i ta dva stignu jer ce i tu biti nekih troshkova koje treba da podelimo.Mada ako je nekom hica ja cu mu poslatai prekidace us trenutnu doplatu, naravno ako se svi sloze.Danas sam uplatio pa ocekujem u ponedeljak -utorak da stignu sa carine.Troshkovi su izashli :Usluga carinjenja 3894 dinCarinske dadzbine 6502 din

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Treba izdeliti prekidače i odraditi ovu doplatu.Doplata po prekidaču iznosi 495 dinara pa koliko ko prekidača ima, toliko neka doplaćuje.Džile, daj neki račun na koji možemo da ti uplatimo kintu. Možeš poslati i na PP.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onomad se dogovorismo da preuzmem prekidače za Željkora, SKrstica, Kan042, Gagija, Mišu i za sebe jer neki od njih neće biti tu, a Gagija mrzi :)Željkor mi je juče potvrdio da preuzmem za njega prekidače. Ako je ostatak nabrojane ekipe i dalje ZA da preuzmem za njih, onda ću ja da zamolim Dzileta da po završenim uplatama pošalje meni na kućnu adresu kurirskom službom prekidače jer ne znam hoću li iduće nedelje biti u Bg. Ja ću danas do kraja dana da izvršim uplatu u svoje i Željkorovo ime.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onomad se dogovorismo da preuzmem prekidače za Željkora, SKrstica, Kan042, Gagija, Mišu i za sebe jer neki od njih neće biti tu, a Gagija mrzi :)Željkor mi je juče potvrdio da preuzmem za njega prekidače. Ako je ostatak nabrojane ekipe i dalje ZA da preuzmem za njih, onda ću ja da zamolim Dzileta da po završenim uplatama pošalje meni na kućnu adresu kurirskom službom prekidače jer ne znam hoću li iduće nedelje biti u Bg. Ja ću danas do kraja dana da izvršim uplatu u svoje i Željkorovo ime.

Kako se dogovorimo tako ce biti.Nije mi teshko da skoknem do Begea.I onako sam imao u planu da poslusham Neskorove zvuje ako bude imao vremena.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onomad se dogovorismo da preuzmem prekidače za Željkora, SKrstica, Kan042, Gagija, Mišu i za sebe jer neki od njih neće biti tu, a Gagija mrzi :)Željkor mi je juče potvrdio da preuzmem za njega prekidače. Ako je ostatak nabrojane ekipe i dalje ZA da preuzmem za njih, onda ću ja da zamolim Dzileta da po završenim uplatama pošalje meni na kućnu adresu kurirskom službom prekidače jer ne znam hoću li iduće nedelje biti u Bg. Ja ću danas do kraja dana da izvršim uplatu u svoje i Željkorovo ime.

Ja sam to zamolio jer jedno vreme nisam bio u BG. Tu sam tako da mi je sve jedno. Može i na moju adresu a mogu i da skoknem do Vidikovca i upoznav Zvu-a. Zvu biraj.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onomad se dogovorismo da preuzmem prekidače za Željkora, SKrstica, Kan042, Gagija, Mišu i za sebe jer neki od njih neće biti tu, a Gagija mrzi :)Željkor mi je juče potvrdio da preuzmem za njega prekidače. Ako je ostatak nabrojane ekipe i dalje ZA da preuzmem za njih, onda ću ja da zamolim Dzileta da po završenim uplatama pošalje meni na kućnu adresu kurirskom službom prekidače jer ne znam hoću li iduće nedelje biti u Bg. Ja ću danas do kraja dana da izvršim uplatu u svoje i Željkorovo ime.

Meni je sve jedno jer sam tu. Prica je bila interesantna do 20.08.2012, sad mi je sve jedno.Pozdrav Misa
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ok. Onda SKrstic i Miša neka se dogovore sa Dziletom oko preuzimanja. Preuzimam za Sipija, Željkora, Gagija, Kan042 i sebe čim ja i Gagi izvšimo obe uplate. Gagi, sutra pare na sunce i javljaj Dziletu kad uplatiš.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni je sve jedno kako ko oce ja cu mu poslati.Neskor su prodali zvuje tako da nishta od mog dolaska u Bg.Mozda je za sve vas koji ste is Bg bolje da poshaljem sve zajedno zbog manje poshtarine.Mada ja mislim da ne bi trebalo izaci vishe od 200din po paketu.Verujem da nije nikome problem josh tih 200 din kad smo vec toliko pukli takoreci bezveze.Nemojte me shvatiti pogreshno ,samo kazem moje mishljenje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ok. Onda SKrstic i Miša neka se dogovore sa Dziletom oko preuzimanja.Preuzimam za Sipija, Željkora, Gagija, Kan042 i sebe čim ja i Gagi izvšimo obe uplate.Gagi, sutra pare na sunce i javljaj Dziletu kad uplatiš.

aaaaaaaa ne! odbi ! :D sutra uplacujem, lekova mi za demenciju :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigli prekidaci.Sve boje i svi su tu samo za Wolanda (bez osvetljenja)nisu poslali na zalost.Molim Mishu da se jave Wolandu u PP da se dogovore oko detalja za ta dva prekidace.Pa kada stignu delimo troshkove.Danas vishe ne mogu da dobijem AKS tako da cu ih kontaktirati sutra kada stignem sa posla.Misha i Skrstic molim vas el da shaljem i vashe prekidace na Zvuleta ili ocete direktno na vashe adrese??Pozdrav svima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Misha i Skrstic molim vas el da shaljem i vashe prekidace na Zvuleta ili ocete direktno na vashe adrese??Pozdrav svima

Rekoše ljudi da će sami da preuzmu.Šalji samo za one koje sam ti nabrojao u PP. Hvala.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...