Jump to content

GB metalnih tastera i prekidaca


Dzile

Preporučeni Komentari

`zem ti kineza.. jel poslao i ta dva za wolanda?

Nadajmo se. Posle prepiske danas poslato.

Pozdrav Misa

Hello Jocic

The products we will use L22FZSW230V replace it. we will ship out today.

If you have any questions about what I am looking for feel free to contact me, all my information is found below.

Sincerely

Panda Hsiung

LANGIR Electric Co.,LTD.

Tel:86-577-62737672

Fax:86-577-62737671 Website: www.langir.com

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 184
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

E da... Kako ne postoji niti jedna oznaka na bilo kom prekidaču, ponesite žičice i baterije da proverimo boju LED-ica kako ne bi dva različita ili tuđa prekidača završila kod nekoga.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čekaj dok mi stigne DAC da vidiš kako švajsujem. Kao da sam se rodio sa švajs aparatom u ruci :rofl:Da vidiš tek što mi Guja dao seksi kutiče za DAC. Sipi bi odlepio od sreće. Mala kutijica, taman za DAC.Što se tiče preuzimanja, od ponedeljka Misa, Gagi i Sipi mogu da navrate do Brankove da preuzmu prekidače.Željkorovi su kod mene i čekaju ga da se vrati s mora :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na ovo odlepljuju samo oni koji vole što manje komponente. Sipika voli da to bude malo, kompaktno, što je manje moguće. Tek da ima mesta za elektroniku unutra.Mere su 3,5cm x 16cm x 16cm. Kad ubacim torus unutra, ostane 1mm do vrha. Inače, i trafo je od Guje potekao :rofl: Kutija je od nekog al profila pa se skidaju samo prednja i zadnja strana.Mrzi me da iznosim na terasu, slikam telefonom, prebacujem BT-om na drugi telefon za koji mi je kabal ovde da bih mogao da uploadujem na TinyPic pa da postujem na forum.To sam već radio sa prekidačima pre par sati i smorio sam se :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na ovo odlepljuju samo oni koji vole što manje komponente. Sipika voli da to bude malo, kompaktno, što je manje moguće. Tek da ima mesta za elektroniku unutra.Mere su 3,5cm x 16cm x 16cm. Kad ubacim torus unutra, ostane 1mm do vrha. Inače, i trafo je od Guje potekao :rofl: Kutija je od nekog al profila pa se skidaju samo prednja i zadnja strana.Mrzi me da iznosim na terasu, slikam telefonom, prebacujem BT-om na drugi telefon za koji mi je kabal ovde da bih mogao da uploadujem na TinyPic pa da postujem na forum.To sam već radio sa prekidačima pre par sati i smorio sam se :)

Prava stvar. I ja tako nešto planiram za krajnju varijantu za t-amp i lampuceru. Slikaj ti radove (naročito me interesuje kako si rešio prednju i zadnju ploču, njihovo šrafljenje)pa okači da vidimo. Samo ćešjednom da se pomučiš.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prava stvar. I ja tako nešto planiram za krajnju varijantu za t-amp i lampuceru. Slikaj ti radove (naročito me interesuje kako si rešio prednju i zadnju ploču, njihovo šrafljenje)pa okači da vidimo. Samo ćešjednom da se pomučiš.

Ubi me :) Otići ću kod Lea za prednju i zadnju ploču. Ima tkz. belu eloksažu preko. Inače izgleda nekako ovako:

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...