Jump to content

3. Triode Festival - Bjelovar 11-12-13/05/2012


sstrsat

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 42
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Kao domaćin festivala ove godine, zahvaljujem se gostima, gdinu Šolaji, gdinu Vukušiću, virtualno "ostarjelom" bata banetu i fixxeru koji jestigao na festival kad bi svi drugi odustali.... Sve u svemu, svaka im čast, prisutstvom su doprinijeli Triode festivalu 2012,pokazali su svoje uređaje i znanje i nadam se da ćemo se vidjeti i slijedeće godine. U još većem broju, naravno.Draženp.s.....poslušajte fixxerov Panzer. Ima potencijala, vjerujem i bata banetov germanij, ali njega nisam čuo.To ima da ispravimo nagodinu.Evo i par fotki sa stručnih "okruglih" stolova: post-349-0-62999800-1336995610_thumb.jpg post-349-0-20166800-1336995668_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uh sudeci prema fotografijama jako dobro organizovano.dobar prostor, pregledno i cisto...Svaka cast. :first:Masa uredjaja veoma dobrog izgleda (a verovatno i vrlo dobrog zvuka...)malo mi je krivo mi je sto nisam bio

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala. Bas lepo. A mi koji nismo bili tamo, da si bar malo docaramo dozivljaj...

A zasto ne docarati dozivljaj uzivo na iducem TF-u?Bata Bane, Solaja, Fixxxer i Vukusic su svima koji ih osobno poznate svjedoci iz prve ruke o tome kakva pozitivna energija vlada na TF-u i virujen da ce njih cetvorica animirat jos podosta drugih da dodju na iduci TF.Njima cetvorici veliko Hvala sa moje strane i sa strane svih ucesnika i da niki ne bi mislil da su oni ili samo gosti. Naprotiv, bili su ravnopravni ucesnici festivala i ja sam siguran da ce se sa time nastavit.A TF izrasta u vrlo ozbiljnu i internacionalnu manifestaciju ca pokazuje dolazak i cetvorice Talijana. Mozda ce nekome zvucat neskromno ali svaki ki pozna psihologiju Talijana zna da je dolazak te cetvorice u malu zemlju ka ca je Hrvatska mozda i najveca pohvala koju je Triode Festival mogal dobit. Kako i kod vas u Srbiji ima jako veliki broj diyera koji itekako imaju ca pokazat od svojih uradaka onda virujen i siguran san da cu vas na iducem TF-u vidit u jos vecem broju. :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pravo u sridu :buehehe:prije cemo svi mi odavde u goste , no organizovati nesto ovdea naravno da bi bilo najbolje i jedno i drugo , pa da svi imamo bar 2 festa svake godine

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uh sudeci prema fotografijama jako dobro organizovano.dobar prostor, pregledno i cisto...Svaka cast. :first:Masa uredjaja veoma dobrog izgleda (a verovatno i vrlo dobrog zvuka...)malo mi je krivo mi je sto nisam bio

Malo mi je mnogo krivo sto nisam bio.A nije da nisam razmisljo.Sacekacemo sledeci pa svi u goste
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pored Nik-ovih zvučnika izdvojio bi odličnu kombinaciju germanium amplifikacije od Bata Baneta i crnih samostojećih zvučnika koje nam je Jurica nesebično ustupio na korištenje tijekom sva tri dana festivala. To je bio respektabilan zvuk kojem se teško može pronaći nekakva bitna mana.

Eto, toliko...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...