Jump to content

3. Triode Festival - Bjelovar 11-12-13/05/2012


sstrsat

Preporučeni Komentari

Evo ide vec i treci Triode Festival, ove godine u Bjelovaru, i svim ucesnicima bi bilo jako drago da i barem poneko od vas dojde. Bez obzira da li sa kojim uredjajem ili bez njega. Zasad je iz Srbije fixxxer 100% potvrdil dolazak a ja sam nekako jako uvjeren da ce i BB doc (imamo on i ja neka tekuca :drinks: pitanja za risit).Ki god je zainteresiran za dolazak moze se i ovdi prijavit a virujem da vas podosta i prati temu o TF-u na diyaudio.com.hr http://diyaudio.com.hr/viewforum.php?f=5Kako je udaljenost Bjelovara od Beograda puno manja nego ca je bila lani za TF u Umagu onda bi stvarno bilo vrime da barem neke od vas i osobno upoznam

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 42
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Evo ide vec i treci Triode Festival, ove godine u Bjelovaru, i svim ucesnicima bi bilo jako drago da i barem poneko od vas dojde. Bez obzira da li sa kojim uredjajem ili bez njega. Zasad je iz Srbije fixxxer 100% potvrdil dolazak a ja sam nekako jako uvjeren da ce i BB doc (imamo on i ja neka tekuca :drinks: pitanja za risit).Ki god je zainteresiran za dolazak moze se i ovdi prijavit a virujem da vas podosta i prati temu o TF-u na diyaudio.com.hr http://diyaudio.com....ewforum.php?f=5Kako je udaljenost Bjelovara od Beograda puno manja nego ca je bila lani za TF u Umagu onda bi stvarno bilo vrime da barem neke od vas i osobno upoznam

Ako BB dolazi neka mi donese 2 majice! (X)XL... Videćemo kad se vratim sa 1.maj-skog boravka u CG 'oću li imati snage za još jedan put... A vuče me da upoznam (po)neke od Vas i poslušam (po)neke uređaje... ;) Lepo se provedite, to je sigurno moja želja!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Videćemo kad se vratim sa 1.maj-skog boravka u CG 'oću li imati snage za još jedan put.

Pa ako ti malo snage i prifali, stisni i izdrzi jos tih par kilometara. Vidit ces sa koliko pozitivne energije ces se vratit sa TF-a tako da ce umor sam od sebe nestat
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ako ti malo snage i prifali, stisni i izdrzi jos tih par kilometara. Vidit ces sa koliko pozitivne energije ces se vratit sa TF-a tako da ce umor sam od sebe nestat

;)Ima tu 800km najmanje... ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zasad je iz Srbije fixxxer 100% potvrdil dolazak a ja sam nekako jako uvjeren da ce i BB doc (imamo on i ja neka tekuca :drinks: pitanja za risit).

Ja lagano pripremam spisak pitanja, pocecemo sa...dal je voda oko broda...pa onda redom....dal je starije koka ili jaje....pa dok ne posustanemo...ili nam se usjaje cele i graske znoj probiju :buehehe:Bitno je samo voditi racuna da se usta ne osuse od tolike price, pa se redovno mora unosti tecnosti...:drinks:Sto se mene tice, 7 maja imam nadzornu kontrolu koja traje cele nedelje, ako bog da uzimam odmor od 12.5. i dolazim :guitarplayer:Naravno, Ge amp ide samnom.... :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bitno je samo voditi racuna da se usta ne osuse od tolike price, pa se redovno mora unosti tecnosti... :drinks:

Kad doktor tako kaze onda je to tako i tu se bez dalnje rasprave mora slusat savjet o unosu tekucina :drinks:

Sto se mene tice, 7 maja imam nadzornu kontrolu koja traje cele nedelje, ako bog da uzimam odmor od 12.5. i dolazim :guitarplayer:Naravno, Ge amp ide samnom.... :wink2:

Tako se govori. A Ge amp sa cijevnim ulazom ce siguro pobudit jako veliko zanimanje prisutnih.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Batak bane (sto bi reko zivorad) sutra izjutra krece na puk ka Bjelovaru na TF2012... :guitarplayer:Ge amp pod miskom i po koja cevka idu samnom, a medju njima se sakrila i jedna boca odabrane duse :wink2:Valjda ce i da me uslikaju, pa da se pokazem na tu televiziju :buehehe::drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Batak bane (sto bi reko zivorad) sutra izjutra krece na puk ka Bjelovaru na TF2012... :guitarplayer:Ge amp pod miskom i po koja cevka idu samnom, a medju njima se sakrila i jedna boca odabrane duse :wink2:

Bolje da mu poneseš kumov zvučnik, čovek se uči dok je živ..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pozdrav celoj ekipi iz Bjelovara :pivo: da se svi lepo provedete.Bata Bane, srećan put. Pažljivo vozi i veži pojas obavezno. I da se javiš kad stigneš.PS Ponesi rezervni donji veš i čiste čarape, četkicu za zube i pakovanje kondoma. Nikad se ne zna :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vratia se shime... :drinks:

Bilo je sjajno, uzivao sam skroz.... :oke: cak sam i pio pivo, sto obicno ne radim :buehehe:

Slike nemam, zaboravio skroz na makinu...

Dobrodošao nazad!

Baš je lepo što Ti je bilo lepo...

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zaboravih reci, momci su sjanji. Jos sam pod utiscima, druzenje, sprave...klopa... Poodavno se nisam smejao tako. Jedina zamerka, svi su mislili da sam mnogo matoriji pre nego sto su me upoznali...jel ja stvarno ostavljam takav utisak....:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...