Jump to content

BB-BJ2


bata bane

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 356
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ма метни и часовник на предњу плочу,да знадеш увек дал је право време :wink2:

za to sam vec pripremio nixi lampe, a bice da pokazuju i temperaturu sa sve C znakom i +/- :whistle2:A evo kako izgedaj satici, pozajmio sam slike sa druge teme da ne bih opet morao da slikujem.... :wink2:

post-62-0-21878800-1334438710_thumb.jpg

post-62-0-25484500-1334438722_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ubio se da upustis veliki ring u prednju plocu

Zavrsni detalj nikako da mi legne u glavi , nisam jos nacisto....Kada kazes predja ploca mislis na drvo, a ne plocicu aluminijumak oju sam stavo na jednom od prethodnih postova.Mozda ni to nije losa varijanta...mada prvobina zamisao je bila da se sve stavi (satici, prekidac) na jednu al plocicu, a istovremenna nju da udarim diskretan logo...pa sve onada na prednju drvenu plocu... :oke:Kazem, jos nisam nacisto nije mi se secovalo u glavi.... :icon9:Lagano cu, aj prvo da pustim spravu u rad, pa cu dalje... :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:whistle2:

e moj bata bane,

džaba pišeš, džaba pričaš, džaba crtaš :guitarplayer:

Nije tako, ja to radisno delim moje pomisli...a ako se bas nekom svide dobro dosao :wink2:

Sto bi Z reko...

Ovo je forum gde svi mogu pisati sve sto žele ;

ali kada nemaju šta da napišu , neka to i ne napišu .

:drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

radisno delim moje pomisli

I ako je „radišno“ i ako je „radosno“ ima nas koji u „pomisli“-ma uživaju...Istina, ponekad bezglasno, al' Ti znaš da smo tu... ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Tokom jucerasnjeg dana, u Bac-u, strucni tim u sastavu Prodanovic (aka Zen), i Corak (aka BB) pokusao je da podigne u zivot BJ2.Obzirom da bb nije privrsio rucne radove do kraja, sve je palo na nejaka pleca( da ne kazem bolna krsta) nasega Zena.Nakon dugog i iscrpljujeceg rada( ispijanja rakije) smogli smo snage da pustimo makinu u rad bez vecih posledica (sto nije slucaj kad bb sam to radi) po ljude i sredstva.Medjutim, obzirom na inicijalnog projektanta (bb) moguce je da su se potkrale greske u izvodjenju finalnih radova, te se jedan kanal nije mogao stabilizovati prema standardima propisanim od strane glavnog izodjaca( Zen), amp je morao da ostane na posmatranju do daljeng kako bi se uocili moguce greske ili nedostaci.Uf, mlogo dobra rakija... :oke:Jedva cekam da opet idem...bes amp :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zbog konzumiranja alkohola vozaci motornih vozila placaju kaznu. Po novom zakonu kaznu placa i domacin koji je vozaca ponudio alkoholom a znao je da upravlja motornim vozilom. Znaci, sledeci put brzim prugama Srbije pa cete se zbog brzine vetra (promaje u brzom vozu) stici i otrezniti dok ne stignete u prestonicu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zbog konzumiranja alkohola vozaci motornih vozila placaju kaznu. Po novom zakonu kaznu placa i domacin koji je vozaca ponudio alkoholom a znao je da upravlja motornim vozilom. Znaci, sledeci put brzim prugama Srbije pa cete se zbog brzine vetra (promaje u brzom vozu) stici i otrezniti dok ne stignete u prestonicu

E onda ima da popijem duplo vise,neka mi oduzmu dozvolu, samo da Zena bacim u debeli trosak.... :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tokom jucerasnjeg dana, u Bac-u, strucni tim u sastavu Prodanovic (aka Zen), i Corak (aka BB) pokusao je da podigne u zivot BJ2.Obzirom da bb nije privrsio rucne radove do kraja, sve je palo na nejaka pleca( da ne kazem bolna krsta) nasega Zena.Nakon dugog i iscrpljujeceg rada( ispijanja rakije) smogli smo snage da pustimo makinu u rad bez vecih posledica (sto nije slucaj kad bb sam to radi) po ljude i sredstva.Medjutim, obzirom na inicijalnog projektanta (bb) moguce je da su se potkrale greske u izvodjenju finalnih radova, te se jedan kanal nije mogao stabilizovati prema standardima propisanim od strane glavnog izodjaca( Zen), amp je morao da ostane na posmatranju do daljeng kako bi se uocili moguce greske ili nedostaci.Uf, mlogo dobra rakija... :oke:Jedva cekam da opet idem...bes amp :wink2:

Namerno si uradio sve da možeš ponovo u Bač...Ili je (možda) „glavni izvođač“ namerno obstruirao...? ;)Ljubav je čudo...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pored Nik-ovih zvučnika izdvojio bi odličnu kombinaciju germanium amplifikacije od Bata Baneta i crnih samostojećih zvučnika koje nam je Jurica nesebično ustupio na korištenje tijekom sva tri dana festivala. To je bio respektabilan zvuk kojem se teško može pronaći nekakva bitna mana.

Eto, toliko...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...