Jump to content

BB-BJ2


bata bane

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 356
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ne bih to zbog mode, već zbog sebe. Tako mi lepše izgledaju :DMislio sam ili rundovanje ili ivice sečene pod uglom od 45 stepeni.@BB, izvini na malom hijack-u teme :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

aха,скинуо ББ са старог германијума.Само Бане то ново сокоћало и са тај орас неће има душу. :guitarplayer::wink2:

Ma da mi se ne raspu delovi....grehota, zna se sta ima dusu :wink2::drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kao prvo - kaze se ORAJkao drugo - lepo izgleda, posebno namackano uljem limuntusovimtrece, izgleda da ce BB da batali ostatak pojacala i da ce sama po sebi prednja ploca da nosi citav kvalitet zvuka :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepo lepo, oraj je fina voćka :)A za Zvua: ako je za zvučnike (pretpostavljam 4 kom po bar metar dužine) onda pravac Frischeis, nema nigde tako kvalitetnog i suvog drveta po tim cenama, to je jedino BB-u bilo puno jer mu je trebala daščica, a u Frischeisu su daske od 4m, a širina ima raznih. E sad, jedina nevolja je što je to neobrađena daska, pa mora na stolarsku mašinu, ručno je pakao za obraditi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Off a možda i nije.Čuvanje ove daskovine. Ova moja dva komadića neće biti odmah obrađivana i montirana, nego tamo naleto, kada A-class bude međ zimnicom.1. Ako može savet kako odložiti daske da se ne pokrive. Pretpostavljam da je OK na ravnu površinu, položeno i teraj... ...samo da je suvo.2. Da li ostaviti daske as is ili je poželjno odmah ih zamazati limunovim uljem radi impregnacije. Biće malo obaranja ivica-tanjenja ka krajevima i poliranja pa ne znam da li će se videti prelazi, nijanse i to. Mazanje će dakako ići iz iste bočice.Fala. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Idemo dalje, bb je bio malo vredan..... :wink2:Obukao sam trafoe, prema prigodi...pa da i oni budu u tonu....ala krofne od crne cokolade... :oke:A do njih dupli spalir dioda u paralelnom poredku.... :whistle2:Dosta price, evo slikice....P.S. neko mi je dirao potpis....Sve dam, ali skembice i lego kockice mi ne diraj...

post-62-0-15578000-1333257922_thumb.jpg

post-62-0-58903600-1333257953_thumb.jpg

post-62-0-62949500-1333257987_thumb.jpg

post-62-0-33572300-1333258017_thumb.jpg

post-62-0-08385300-1333258047_thumb.jpg

post-62-0-80610800-1333258076_thumb.jpg

post-62-0-22488600-1333258100_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Trebalo ti je nekoliko nedelja da to primetiš. Dodato je kada si pomenuo svoju ljubav prema Lego...

:wink2:Elem, ako stignem danas bih mogao da povezem napajanje sa trafoima i diodama. Imam one providne kablove zvucnice od 1,5 kvadrata, jel to ok... :whistle2:Popizdeh jutros, posto mi ploce stoje na terasi, videm nesto vlazno ..kad ono...macor mi zabelezio amp....bolje da mi ne padne saka.....ne zna skim se kaci... :whistle2:Ovih dana stizu i nogice, pa cu da montiram sve komplet, a onda....na daleki put kod Carobnajka iz Baca....da podari dusu mojo masini... :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:)Ajd javi kad budeš išao (ako ideš lično) pa da možda odem i ja da se upoznamo na neutralnom terenu ;)

Cim mu nabodem nogice na postolje, mogu da pocnem sa montazom, eloksaza hladnjaka ce da ide kad budem sve zdelao da ne bih ostetio eloksazu prilikom manipulacije.Nadam se u sledeca dva dana.... :wink2:

Ubavo! Da nece da se znoje malko ti trafoji? ;)

Nema razloga - jedino ako ih macak ne oznoji... :lol:

Spremio sam svilen konac, nek dodje, pa da vidimo.... :whistle2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Preselio bi se...

Mačak bi se preselio?

:)Ajd javi kad budeš išao (ako ideš lično) pa da možda odem i ja da se upoznamo na neutralnom terenu ;)

Žurka!Pozdrav i za žitelje Mladenova (mesec dana dec. 1992. (valjda)...)...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bata Bane, menjaj ime teme. Nije više BB-BJ2 nego BB-CP1 ( Cat Piss ) :wink2:A da se tako nešto ne bi ponovilo pogledaj kako je ovaj problem rešio jedan genijalac.

Znas da sam bio sampion u gadjanju lukom i strelom...bice to tiho :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...