Jump to content

Gain Clone Amplifier


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 115
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

O političarima ne pričam...Samo o pevačima...

e stvarno Deda - Josipa je bila i ostala praznik za usi , nekom ei za oci ...... a BC ........ajd , nema veze - al' kud nadje njih dvoje da poredis na bilo koji nacin ?

Ima na site-u, dok sam slušao, gledao okolo, i mrežni filtri... Uh,...http://www.moxtone.com/mrezni%20filter.htm

vaš može , moj nikako .

Е не могу да верујем да сте насели на провокацију :buehehe: Ајд колега ДЦ Блок, ал ти Чича :angry7: ? :heh: дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

"kog su zmije ujedale , taj se i gušterica boji .....":angry7:kad god se potezalo "naši" , to se na kraju zavrsavalo s onim "ajd' - jebi i prolazi " ......zato , Deda , nekako mi odma pada mrak na oci u ovom Pacovskom leglu ..... jer se u ovim "nasima" nikako ne pronalazim ...... vec sam dovoljno mator da mi se gadi ici lepiti plakate za nekoga , prvo karati a onda otpustati one ispod mene da ne bi mene otpustili , a dovoljno sam mlad da ne vidim kako nam moze biti bolje .u tom kontekstu jedan dokazani govnovalj (koji je popljuvao sve ono dobrih pesama sto je napravio ) ne moze ni za momenat s moje strane biti dozivljen kao element eventualne bezazlene provokacije ..... no , to nije razlog da mi ne :buehehe: ....... mada cu ja morati da sacekam - da potrosim ovo antibiotika sto mi ostalo :heh:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Е не могу да верујем да сте насели на провокацију :buehehe: Ајд колега ДЦ Блок, ал ти Чича :angry7: ? :heh: дискО_Сту

Otkud sam ja naseo. Po svim merilima, ja sam, baš, odbio provokaciju... Kao što Vi niste naseli na provokaciju o mrežnim filt(e)rima...

O političarima ne pričam...Samo o pevačima...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Bas nekog briga sta ti voles, 'al da li je 1M otpor greska, jos nije jasno. :confused1:

Kad podelis 1000000/18000=55 blizu 35dB (20log55) (invertujuca konfiguracija)Takodje 1M sa neinvertujuceg ulaza prema masi za bolje potiskivanje srednje vrednosti (CMMR)Zapamtio sam ovo iz skole...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1M/(18k+9k5/2) = 44,94 x >log x 20 = 33db invertovano , al' da sad ne pisem minus

rekoh greska iz dva razloga :

poenta je u tom da GC sa tolikim pojacanjem nije bas sretna konfiguracija , a jos je vaznija dokazana venericnost zvuka OP-a sa visokoimpedansnom petljom povratne sprege

smanjiti pojacanje za bar 30% , vrednosti u NFB podeliti sa bar 20 - sasvim drugaciji zvuk

naravno - adekvatno korigovati vrednosi kondova ulaznog filtera ..... iliizbaciti skroz

a ECC88 na ~ 2mA Iq ........ nije vredno komentara .....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kad podelis 1000000/18000=55 blizu 35dB (20log55) (invertujuca konfiguracija)Takodje 1M sa neinvertujuceg ulaza prema masi za bolje potiskivanje srednje vrednosti (CMMR)Zapamtio sam ovo iz skole...

Ipak je CMRR (common mode rejection ratio)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

post-1-127256981021_thumb.jpgmoze li neko da mi nadje ili napravi ove plocice - bas sam se naprzio da pravim :buehehe:

Имам онак'е као црвене, ал нису црвене.Нема везе 'ће их префарбамо.Уосталом бавиш се два'ес и пет година електроником :cheers: , па прави. дискО_сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...