Jump to content

Sta ste udomili od drajvera i zvucnika u skorije vreme.....


Mikorist

Preporučeni Komentari

Danas pristigli , ali opet nemam pojma sta je ovo ? Prodavac mi tvrdi da su to Sony zvucnici , 25cm u precniku , 4 ohma su , i sljakaju lepo ! Ima li neko neku ideju ? Poz Svima !

SAL i MNC sigurno nije. SAL je imao istobojne kalote u skladu sa membranom, na MNC su kalote profilisane. Mož'bit Sony, al' nešto staro...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas pristigli , ali opet nemam pojma sta je ovo ? Prodavac mi tvrdi da su to Sony zvucnici , 25cm u precniku , 4 ohma su , i sljakaju lepo ! Ima li neko neku ideju ? Poz Svima !

te korpe obavezno dampiraj nekim alubutylom ili bitumenom onim samolepljivim, onda ce jos bolje da sviraju :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

SAL i MNC sigurno nije. SAL je imao istobojne kalote u skladu sa membranom, na MNC su kalote profilisane. Mož'bit Sony, al' nešto staro...

Servus Steine !!! I nije bitno do kraja sta su ! bitno je da lepo pumpaju bas bez da grebu ili da zapinju negde !, dobio sam uz njih i one originalne okrugle zakosene plehane nosace sve sa zastitnim mrezicama tako da cu da ih pritegnem na zadnju dasku od svog starog Golf-a , one stare odlicne ITT TV zvucnike sa iste daske mi je neko komsijsko detence igrajuci se prsticima ugnjavilo skroz ! ( mamu mu njegovu detinju .... :P ) Pozz ! :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas pristigli , ali opet nemam pojma sta je ovo ? Prodavac mi tvrdi da su to Sony zvucnici , 25cm u precniku , 4 ohma su , i sljakaju lepo ! Ima li neko neku ideju ? Poz Svima !

To su zvučnici marke Lamar. Nema ništa o njima na netu. Njih porodaje Zvonko sa NBG buvljaka već 15-ak godina.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To su zvučnici marke Lamar. Nema ništa o njima na netu. Njih porodaje Zvonko sa NBG buvljaka već 15-ak godina.

Tek sad procitah ! Hvala za dijagnozu !!! Znam lika ( Zvonka ) licno ! , kad budem isao na tu stranu kupujem od njega jos jedan par istih takvih ili slicnih , jer mi je radion 4x25 W , 4x10`` Lamar na zadnjoj dasci Golf-a + Sony TV visokotonci , oj ha !!! bice tu muzike !!! :haha:Samo cu tada morati brezone od tockova da osiguram protiv odvijanja od (dobrih ) vibracija ! :jump::BeerMugCheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...