Jump to content

OB-sub uz ESL


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 110
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Salvatore, neko ima zvučnike k'o što bejahu Tvoji (sada su moji)... : http://www.kupujemprodajem.com/Cabasse-iroise-2-699116-oglas.htm?filter_id=629140

To je taj "famozni" Audiostatic DCM5 koji je vizualno repliciran u nedostatku originalnije ideje...http://www.hifi.nl/nieuws/36304/Nieuw-AudioStatic-DCM5.htmlTada je par originala koštao "samo" 7950€/par... Treba li se čuditi kada se ljudi okrenu samogradnji?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je taj "famozni" Audiostatic DCM5 koji je vizualno repliciran u nedostatku originalnije ideje...http://www.hifi.nl/nieuws/36304/Nieuw-AudioStatic-DCM5.htmlTada je par originala koštao "samo" 7950€/par... Treba li se čuditi kada se ljudi okrenu samogradnji?

Hvala na ispravci...Jedva čekam da čujem Tvoje utiske...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 mins later.... U kanti :crazyrocker::buehehe:

Kanta ti svira u sobi. Ajd, evo ti izazov. Poklonim ti moje bivše line array kosture i dobiš pride klopu i piće.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I šta sad ja da ti odgovorim na ovakav bezobrazluk ? To bi značilo da mi treba jedno 16-ak 6,5" drajvera da mi ne zvrji prazno... Ako hoćeš glave da mi dođeš, samo mi ti postavljaj ovakve izazove... Kakav sam lud ... :connie_nutzo:Za klopu i pitje će se dogovorimo kad svrnem u Suboticu ( taj deo izazova prihvatam na tvoju odgovornost, mislim ne odbijam :buehehe: )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I šta sad ja da ti odgovorim na ovakav bezobrazluk ? To bi značilo da mi treba jedno 16-ak 6,5" drajvera da mi ne zvrji prazno... Ako hoćeš glave da mi dođeš, samo mi ti postavljaj ovakve izazove... Kakav sam lud ... :connie_nutzo:Za klopu i pitje će se dogovorimo kad svrnem u Suboticu ( taj deo izazova prihvatam na tvoju odgovornost, mislim ne odbijam :buehehe: )

Niko nije rekao da moraš da turaš zvučnike unutra, što se mene tiče, možeš da sušiš veš na kanapčetu između dva stuba... Klopa i piće se daju samo ako se preuzme odnošenje spomenutih... komada mediapana... :character13:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... kad svrnem u Suboticu

Moj poslednji post je bio više namenjen Zvučnijaku, kao odgovor na njegovu sumnju u univerzalnost i sveprimenljivost pecaroških iskustava, pa tako i na gradnju zvučnika. :Viannen_loungelizard: Inače, ne sumnam da će ovih šesnaest komata da rade odličan pos'o. Pa bih tako i ja pokazao spremnost da se jednom prilikom otkotrljam do SU, ne samo zbog ovog sub-a, nego i radi ostatka sistema. Eto, ako se ovde neko najavi za posetu, razmotriću mogućnost da se priključim. :character13:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moj poslednji post je bio više namenjen Zvučnijaku, kao odgovor na njegovu sumnju u univerzalnost i sveprimenljivost pecaroških iskustava, pa tako i na gradnju zvučnika. :Viannen_loungelizard:

.............

:buehehe:

Znam da je bilo meni ali izdaleka se ne možemo razumeti kako treba, a promeniti mišljenje o validnosti takvog poređenja jedan drugom nećemo uspeti, pa sam iskulirao :)

Treba mi jedan dobar i dug GO (podrugljivo ha ha ha :( ) da se lepo razletim po Srbijici kao čovek, da posetim neke ljude koje nisam dugo video i vidim neke ljude koje nikada nisam posetio :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jel se dobija nesto sa tim ugaonim bafflekom ili mu dodje na isto ako je ravan?

Meni omogućava da posle prevučem platno da se uklopi (vizualno) sa elektrostatima, potom, daje bolji spoj kod spajanja lepljenjem, i ojačanja koja bolje učvršćuju nego ravna ploča. Da li utiče na zvuk? sumnjam da utiče u značajnoj meri, mislim da su razlike tako male da se to neće manifestovati kao značajno bolje, ili lošije, ali mislim da je ovako bolje. Pa makar i živeo u zabludi... :character13:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...