Jump to content

Najgore ikada... The Worst, Ever...


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 46
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ma da, malo me pritislo...valjda od citanja previse odmerenih komentara :character13::horor:

ovaj forum je napravljen za zezanje - bar ga ja tako poimam .inace sam pobegao od "ozbiljnih foruma" sa "odmerenim komentarima" muka mi je od njihko zna mozda je nekom muka i od segachenja ovde :dubbio: izbeglice na sve strane :buehehe::ludiloooo: P.Smislim da bih bio mnogo dosadan da sam odmeren - ne iskren - da se pravim normalan (nisam jos video audiofila a da je normalan) , da vodim racuna o gramatickim greskama sebe i drugih,pcovkama itd :tongue10: ....... bio bih samo jedan u nizu deda pogodnih za banovanje :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U skladu s naslovom teme...Juče sam se konačno kurtalisao Technics pojačala i pretpojačala u zamenu za par Tannoy zvučnika. M3, mislim... Elem, kutije su cheap knock off Sonus Faber dizajna sa nekoliko sitnarija koje ću pokušati da rešim u najboljem smislu te reči. Kutije su, što je dobro, rađene od bukovine i to slojevito. Picajzla kao ja, našla bi milion sitnih grešaka, ali se vidi da je uloženo mnogo energije i vremena da se ipak korektno uradi. O tom, potom... Kako je to kanta zvučalo sa Technicsom! Ajoj, mila majko, da ne znam da može bolje, prvo bih gosta pravo kroz prozor sa sprata, za njim kutije da ga dotuku, a ako se još nastavi koprcati, i ja za njim, nek se gine kad je sudba kleta!...Dakle, grozno. KAda bih na osnovu ove kombinacije morao doneti ikakav sud o Tannoyima, ne bih za života skupio dovoljno pljuvačke da ih pljujem...Međutim, čim su gosti otišli (ostavili svoje G u zamenu za moje G) uzeh odvijač i trc-prc, pobacam sve napolje. Drajveri su superiška, skretnica ima kvalitetne delove (nije fabrička, no samo pločica) ali je na žalost, graditelj kutije zaboravio da kutiju umrtvi smolom ili nekim sličnim, a adekvatnim materijalom. Naravno, kutija zvoni svoju pesmu, samo tako... Sreća, pa mi ostalo bitumenske obloge od radova na kući, pa čim malo otopli, eto mene u bitumeniziranju iznutrica :) Za razliku od ovih kutija, na onim Technicsima nije bilo smisla intervenisati sa unutrašnje strane...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo me malkice isfrustriralo što je dobar deo posla pošteno odrađen, i onda, taman ... samo još malo fali, onda su ga ostavili tako nedovršenog... Pikasovski, u najmanju ruku...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...................... (ostavili svoje G u zamenu za moje G) ................

daklem očekuj tužbu za povredu autorskih prava. :sarcastic_hand:

Na ovom forumu jedino ja mogu da koristim rečenicu zamjena G za G jer je to moja duhovna tvorevina i nju razvijam evo 30 godina.

Dobro nisi ni ti uteka daleko u tome. :third:

Ako hoćeš da se poravnamo bez tužbe možemo da se dogovorimo da pošalješ malo sitnih G koje imaš na pretek i daću ti dozvolu za korišćenje gore pomenutog termina :rofl:

ps

dobra trgovina :hi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na ovom forumu jedino ja mogu da koristim rečenicu zamjena G za G jer je to moja duhovna tvorevina i nju razvijam evo 30 godina.

Ma hajde...

Šteta što nijesi malo bliže. Noću do ulaznijeh dveri da ti se došunjam i pred njima, junački G ostavim na otiraču. Ne bi čak ništa ni morao da mi daješ zauzvrat... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...