Jump to content

Mini monitori....


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 419
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

ovi CSS koje zvucnike u radnji shiju za kolko evara? :happy64:

pa pazi CSS moze da sije za srednje sta god hoces - cak i moje AKG slusalice :buehehe: recimo da dynaudio focus 110 - moze sije i po BASS-u u odgovarajucem kabinetu :punk:http://www.enjoythemusic.com/magazine/equipment/1208/dynaudio_focus_110.htmza visoke mora nesto opako da se stavi jer ja ne cujem nista jasno preko 10.000 kad sami sviraju :no::hi:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mozes cuti kad muva pipka surlicom govno(i to sveze)

ovo cujem upravo sad na klascinoj muzici .kako skripi leva noga od stolice na kojoj sedi muzicar u trecem redu sa desna :buehehe:a da cujes gitare kako se cuju , zvecke i pljeskanje dlanovima :blush: imam CD gde peva María Dolores Pradera

:beach:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U audio projektima XVI ima projekat (by) Hans sa css i nekim Neo.3 visokotoncem (radi i kao dipol!) u TL samostojecoj kutiji.Ako te bude zanimalo rado cu ti ustupiti clanak ili novinu na citanje?!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znas kako, prijatelj kupio Daciu sandero, ia ja pitam kako mu se cini auto. A on meni kaze: zavisi sta si vozio pre toga. I bio je u pravu. Ako si vozio BMW pa preso na Daciju, sigurno ti se nece svideti. Ako si vozio Yuga ili Keca, bices odusevljen. E sad, kontam da je tebi ovo prvi fullranger ako nisam pogresno shvatio. A bas i ne znam koliko si velike zvucnike slusao pre njih. Tako da je sve subjektivno. Da ne kvarim pricu, glavno je da se tebi svidjaju i da ne zauzimaju mnogo prostora. E sad, da li ce ti dati djavo mira pa ce ces izdrzati ostati samo na tome, videt cemo... :sporty095_2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znas kako, prijatelj kupio Daciu sandero, ia ja pitam kako mu se cini auto. A on meni kaze: zavisi sta si vozio pre toga. I bio je u pravu. Ako si vozio BMW pa preso na Daciju, sigurno ti se nece svideti. Ako si vozio Yuga ili Keca, bices odusevljen. E sad, kontam da je tebi ovo prvi fullranger ako nisam pogresno shvatio. A bas i ne znam koliko si velike zvucnike slusao pre njih. Tako da je sve subjektivno. Da ne kvarim pricu, glavno je da se tebi svidjaju i da ne zauzimaju mnogo prostora. E sad, da li ce ti dati djavo mira pa ce ces izdrzati ostati samo na tome, videt cemo... :sporty095_2:

ovo mi je prvi FR :scratch_head: naravno da sam slusao Yuga :sarcastic_hand: Ei Nis :Bas-srednjetonska jedinica : AZ 880 8ohmVisokotonska jedinica : AZ 011 8ohmkutija oko 22 litra (malo sam pogresno odsekao trebalo je 19 litara da bude)odavde radjen proracun i ostalo:http://solair.eunet.rs/~jdrax/ei.htm#header-----ovi CSS-ovi ih izuvaju i to po dubini u kutiji od 6 litara.a da ne kazem na koji je nacin precizan Bass.moze se raspoznati od kog je materijala . da li je gumeni , plasticni, metalni, kozni - ili kakav god da je usemplovan na masteru :crazyrocker:ja sam prezadovoljan za sad :happy64:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ono sto me odusevljava kod svakog tona iznova jeste prilcno vazdusast i lagan zvuk,neverovatno brz i precizan a istovremeno i dubok.imam utisak kao da nema kompresije u kutiji kao da je i dalje na dasci :connie_nutzo:

Pogledaj da nisu otpala leđa...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znas kako, prijatelj kupio Daciu sandero, ia ja pitam kako mu se cini auto. A on meni kaze: zavisi sta si vozio pre toga. I bio je u pravu. Ako si vozio BMW pa preso na Daciju, sigurno ti se nece svideti. Ako si vozio Yuga ili Keca, bices odusevljen. E sad, kontam da je tebi ovo prvi fullranger ako nisam pogresno shvatio. A bas i ne znam koliko si velike zvucnike slusao pre njih. Tako da je sve subjektivno. Da ne kvarim pricu, glavno je da se tebi svidjaju i da ne zauzimaju mnogo prostora. E sad, da li ce ti dati djavo mira pa ce ces izdrzati ostati samo na tome, videt cemo... :sporty095_2:

Diplomatski. :lol:Mika nam je svima simpatičan, pa nije red šire komentarisati to sa subwooferom. :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...