Jump to content

Mini monitori....


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 419
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Ovaj prvi je interesantan. S tim da bih morao da dodam neki bass :Viannen_loungelizard: koji bi pokrivao ispod 200 Hz. Za visoki bih nakon merenja i proba video (čuo) da li treba. Možda i ne.

si ti bese blizu mene ?aj kad se usvira ovo za jedno dve nedelje da ti donesem da cujes dal ovim pikavcima treba - neki bass :sarcastic_hand: mozda od 20-80 Hz da pokriva :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cek,cek................zar full range da pomera zidove.................... :scratch_head: ....................nesto su mi cudni ti drajveri ili sam ja navikao na slabasne Lowthere,Fostexe :to_become_senile:

Kao i za sve ostalo, svako od nas ima svoju definiciju dobrog basa :) . Uza zid i u uglovima sobe se obično niske frekvencije čuju glasnije tako da to nije čudno.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

taj Dynavox/Fountek FR88EX ocu kupim za deciji boombox! :to_become_senile:

ej Mikoristo imam isti monitor! :sarcastic_hand:

a od malih sam imao ove Peerless i ugradio u dva auta

taj malac je zivotinja, rezan na 250hz i ne mozes mu nista :eek: gle zavojnicu

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

a ako je to zivotinja onda je ovo zver

http://cgi.ebay.de/Peerless-WB-3-00-FR-8-Mini-Breitbander-Neuheit-/350250538140?pt=Lautsprecher_Selbstbau&hash=item518c8f149c

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da oni njegovi lice bas na FR88 i te su velicine ja mislim, a citao sam review na 6moons i veli da je metnuo plute na baffleke da ublazi vibraciju jer nije imao mesta za deblje ploce nego nesto tanko stavio, u moje kutijice cu od sad mecem plute ima da se kupi kod nas :Viannen_loungelizard: iako i alubutyl je zakon B) a Fountek/Dynavox je maznuo tehnologiju tj ceo drajver od Hustleraudio sto pravi za Car HiFi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da oni njegovi lice bas na FR88 i te su velicine ja mislim,

Liče, liče. Jedino im oblik korpe nije isti i ima rebra na Nd magnetu za hlađenje ali ostalo, kao jaje jajetu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

daj reci kako za pola sata da ih usviram ? :crazyrocker:

Pola sata, sat, dan, dva dana, nema veze, sumnjam da on ne zna sta radi. Eto, ako ja ne znam on zna (vrlo verovatno).Druga stvar, covek iako tehnicki (uglavnom) komentarise sigurno i poslusa drivere, ponekad da ocenu svira ovako ili onako, vredi ne vredi itd.Mislim, kao i vecina nas i on ne bi odoleo a da necuje nesto sto je testirao. Svakako bi ga zanimalo (ako nista drugo) kako bi jasnije u buducnosti znao da na osnovu slika procenjuje buduci zvuk.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cek,cek................zar full range da pomera zidove.................... :scratch_head: ....................nesto su mi cudni ti drajveri ili sam ja navikao na slabasne Lowthere,Fostexe :to_become_senile:

ne razumem se puno u FR :buehehe: ali ovo meni sad ima vise zvuk kao awesome mid bass :respect:stalno im se menja zvuk na bolje :scratch_head:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...