Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Ali zato, evo ga kralj: http://www.mikroe.com/posao/

 

 

Da li tražiš posao ili želiš da radiš? Ogromna je razlika, posao je svima potreban ali to ne znači da svi žele da rade. Ne radimo ni mi svaki dan jednako. Svaki dan je različit. Ipak, na kraju nedelje, meseca, mi svoj posao uradimo, ne samo da kažemo da smo ga radili već smo ga i uradili. Ako misliš da možeš da nam se priključiš ili znaš nekoga ko želi da radi nešto iz oblasti elektronike, na pravom ste mestu. Godine i obrazovanje nam nisu presudni, više nas zanima ko ste kao čovek. Najveći deo dana svako od nas provode u firmi, takoreći živimo u firmama u kojima radimo tako da nam je jako važno ko nam dolazi u „kuću". Svega nekoliko naših kolega je radilo negde pre MikroElektronike, tako da smo vrlo otvoreni za sve kojima je ovo prvi posao u životu. Kako smo naučili mi, naučićete i Vi!

Sa naših 99.8% izvoza, engleski jezik nam je jako bitan, neke pozicije ne zahtevaju neko posebno znanje i veštinu, ali pozicije unutar odeljenja support-a, sales-a i odeljenja nabavke zahtevaju.

Kolika je plata? Sve otvorene pozicije počinju sa 400 EUR prijavljene plate od prvog dana kad sednete za sto. Nema neplaćenog probnog rada, probnog perioda i sl. Ako smo Vas odabrali, onda i mi snosimo odgovornost za Vaše znanje ili  neznanje, i spremni smo na to. Bonusi na svaka 3 meseca i 13. i 14. plata nisu nepoznate u našoj firmi tako da možete očekivati vrlo fer uslove. Ostalo zavisi od Vas!

 

Zaista retko, retko videti tako nešto kod nas.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...