LightMatic Napisano %s u %s #16985 Napisano %s u %s Mi smo ovakvi kakvi smo od posljedica toga, a od čega su ove mlađe generacije, onakve kakve jesu? Ikaro je reagovao/la na ovo 1
Vix Napisano %s u %s #16986 Napisano %s u %s Znaci da je bio dobar insekticid, ovo sad prija insektima a steti ljudima! Sve je ovo vanzemaljska zavera, kazem ja! Evo sad nas bukvalno kuvaju ko zabe u Francuskoj, 40 stepeni... LightMatic je reagovao/la na ovo 1
LightMatic Napisano %s u %s #16987 Napisano %s u %s (izmenjeno) Ako ti je duši lakše, i ovdje prrrrržiiiii već mjesec dana (recimo danas je bilo, šta bilo i sad je 42), ne mogu ni da zamislim šta nas čeka u 7 ili 8 mjesecu.....Još su uz to glavešine potpalile gradsku deponiju, a dotična se nalazi sjeverno od grada, neznam možeš li i zamisliti na šta liči sve ovo....k'o prizori iz SF filmova i sl.. Al' ne damo se živi u ruke..... Izmenjeno %s u %s od LightMatic Leonardo je reagovao/la na ovo 1
Preporučeni Komentari
Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar
Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar
Kreiraj nalog
Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!
Registruj novi nalogPrijavi se
Već imaš nalog? Prijavi se ovde
Prijavi se odmah