LightMatic Napisano pre 1 sat #16985 Napisano pre 1 sat Mi smo ovakvi kakvi smo od posljedica toga, a od čega su ove mlađe generacije, onakve kakve jesu?
Vix Napisano pre 1 sat #16986 Napisano pre 1 sat Znaci da je bio dobar insekticid, ovo sad prija insektima a steti ljudima! Sve je ovo vanzemaljska zavera, kazem ja! Evo sad nas bukvalno kuvaju ko zabe u Francuskoj, 40 stepeni... LightMatic je reagovao/la na ovo 1
LightMatic Napisano pre 45 minuta #16987 Napisano pre 45 minuta (izmenjeno) Ako ti je duši lakše, i ovdje prrrrržiiiii već mjesec dana (recimo danas je bilo, šta bilo i sad je 42), ne mogu ni da zamislim šta nas čeka u 7 ili 8 mjesecu.....Još su uz to glavešine potpalile gradsku deponiju, a dotična se nalazi sjeverno od grada, neznam možeš li i zamisliti na šta liči sve ovo....k'o prizori iz SF filmova i sl.. Al' ne damo se živi u ruke..... Izmenjeno pre 41 minuta od LightMatic
Preporučeni Komentari
Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar
Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar
Kreiraj nalog
Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!
Registruj novi nalogPrijavi se
Već imaš nalog? Prijavi se ovde
Prijavi se odmah