Jump to content

jeftini Tang Band W3-823 VS MA Alpair 6


DYNABLASTER

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 234
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

:bathroom:Jedan par zlacjana se preselio kod mene i upravo se usvirava u svojim kartonskim ramovima u kojima su stigli, a pricvrsceni su vijcima koji su dosli uz njih...vrlo lep i zgodan detalj od strane proizvodjaca. Zvuk u prvih par pesama je bio shit, ali kad se malac razdrmao poceo je da pokazuje sta moze. U odnosu na tangbande je daleeeeko linearniji i prirodniji. To nije zvuk koji ce te u momentu oduseviti, vec jednostavno sto ga duze slusas to u stvari kontas da ovako treba da se cuje. Disperzija visokih je fenomenalna i stvarno se dobija sirok sweetspot.Ja sam prvim utiskom VEOMA zadovoljan, a kako ce biti kad se usvira, skutija i potera korektnim izvorom i ampom.... :aikido: Dalji utisci slede. Komso, de baci tvoje utiske kad ih malo izdjeras i uporedis sa ostatkom krsa!Inace, za kolegu DYNABLASTERA :respect:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U odnosu na tangbande je daleeeeko linearniji i prirodniji. To nije zvuk koji ce te u momentu oduseviti, vec jednostavno sto ga duze slusas to u stvari kontas da ovako treba da se cuje. Disperzija visokih je fenomenalna i stvarno se dobija sirok sweetspot.

jel to 6ica?

post-661-0-43802300-1298246791_thumb.jpg

ako si tu zadovoljan visokima onda cu ja ovo najverovatnije

Postavljena slika

Postavljena slika

mada mi i ovo bode oci

post-661-0-17357400-1298247121_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da, al sto nize svira to vise frlja vislje tonove :lol: iako malo je kabast taj Tuby, al ko god je sklepo tuby je odusevljen zvukom, ma vadi one tvoje Eminence :Viannen_loungelizard:e a treba i neki notch filter da bi alpair 7 sviro bash bash :)ej bobice taj Dynavox je isto topten malih drajvera, zelim i to imati :to_become_senile:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ej bobice taj Dynavox je isto topten malih drajvera, zelim i to imati :to_become_senile:

pa pretpostavio sam :Viannen_loungelizard:evo ga i ovaj nesto napisa http://www.zaphaudio.com/smalltest/ :sporty095_2:Hod od 6mm je :connie_nutzo: :good2:Nervira me samo sto mislim da ne bacaju u visokom delu dovoljno, fifa je tu bolja, a za fifu imam i gotov projekat, plus je nesto jeftinija, ali onaj od 6mm me :respect::dirol: ali i ima rupicu kod 1.2k, pa i to trazi igranja. Ako ces ih skoro za sebe nabavljati onda :good2: , ako ne onda ces verovatno meni :dirol:E da :serbvidkakisicl0::sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 3 nedelje kasnije...

jel znate sta sam malopre cuo na ovim Coralima(na slici iza mini Tangbanga)?! :blink: premoto sam pet puta da budem siguranpesma je ova:http://www.youtube.com/watch?v=2LXzbXV1qCcna 3:48 vrana u letu iza mene u vazduhu desno uvis na 10m nadmorske visine :eek: znaci nije problem, imao sam vise puta zbivanja iza sebe, ali iznad sebe pa jos iza u vazduhu e to prvi put cujem :buehehe: ajde probajte na vasim zvucnicima da vidimo kaki su hehee :serbvidkakisicl0: da nije mozda orao pao :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

na 3:48 vrana u letu iza mene u vazduhu desno uvis na 10m nadmorske visine :eek:

Audiofile bravo ! :clapping: ja bas ne cujem vrane na Cabasse - pu......pu da se pomerim sa mesta . :crazy: ali cujem recimo na CD-u na snimku da je plocha - cujem iglu gramofona i u pozadini kako je igla "uhvatila"lokalnu buku :tongue10:to sa CSS-om cuo nisam :bye:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne ajde stvarno, jel mogu vasi zvucnici to?! :hyper:

...ccc, uzmi Madonna : Ray of light na 180g vinilu, pusti Sky fits heaven, ili 3. stav Betovenove 5. simfonije (Allegro) po mogućnosti pod palicom HvKarajana, i ako ti se posle toga i dalje slušaju vrane na jutjubu, onda s t v a r n o treba da razmislim... :dubbio:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa samo sam postavio najobicnije pitanje za da/ne odgovor, evo Mikonja je iskren pa priznaje da ne cuje na njegovim buzdovanima :buehehe:

Na mojim Behringer MS-16 se čuje. Inače ne slušam muziku sa kompa, osim čisto informativno. Muziku slušam sa sistema koji sam skockao pa zaokružio. YouTube nije adekvatan izvor. Ne po mojim merilima i ukusu. Tek zarad sticanja predstave o čemu je reč.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Toliko se dobro čuje da sam čuo i kako mu radi digestivni trakt sa sve finalnim krescendom na kloaki... Mislim... Idi slušaj muziku i uživaj...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...